3 مخزن آب شیرین ماهی گرمسیری آکواریوم توضیح داده شده

[ad_1]

سه مخزن آب شیرین, ماهی مناسب برای گرمسیری آکواریوم در اینجا شرح داده شده; این گربه ماهی شیشه ای این GlassTetra و طلایی Octoclincus. خود را کشف الگوهای رفتاری رنگ و هر غیر معمول ویژگی های فیزیکی دما و آب مورد تغذیه دوست داشتن و دوست نداشتن و مطلوب پرورش شرایط.

گربه ماهی شیشه ای – Kryptopterus bicirrhis (خانواده: اسبله ماهیان)

رفتار

گربه ماهی شیشه ای است که ترسو و ترجیح می دهد در shoal با خود مهربان اما خوب است در یک جامعه آکواریوم. آن است که ظریف ماهی گرمسیری است که رشد خواهد کرد و به حدود 11 cms. آن را غیر معمول رفتاری حالت آن را به عنوان گاهی اوقات استوار در مخزن پایین کاملا هنوز در گیاهان است.

آنها حتی ممکن است متمایل به یک طرف یا باید سر خود را پایین و به نظر می رسد در سلامت فقیر r حتی بدتر از مرگ! با این حال آنها نیست. این طبیعی است برای آنها و آنها را به طور ناگهانی به دور ساقه هنگامی که آشفته.

آب و مخزن شرایط

یک محدوده دما از 25 تا 29 درجه سانتی گراد مناسب است به این ماهی. به دلیل آن است که خجالتی شما نیاز به ارائه مقدار زیادی از مخفیگاه این که آیا با گیاهان و یا آکواریوم زیور آلات

ویژگی ها و رنگ های

غیر معمول ترین ویژگی های این گربه ماهی شیشه ای است که در آن شفافیت است. اغلب تحت برخی شرایط نور آن را به نظر می رسد عملا نامرئی. و در زمان های دیگر شما قادر خواهید بود برای دیدن آن اسکلت. یکی دیگر از ایستادگی از ویژگی های است که آن دو barbels (سبیل) طرح ریزی از جلو.

باله عاقلانه بخش پایین تر از دم باله بزرگتر از یکی از بالا. و اگر شما متوجه لکه های سیاه بر روی پهلوها ماهی و سپس ماهی شما بیمار است و شما نیاز به اقدام.

تغذیه

اگر شما ترشح مواد غذایی در سطح این ماهی را به خوردن آن را به عنوان آن را قطره پایین. ترجیح آن است که یک رژیم غذایی از مواد غذایی زندگی می کنند.

پرورش شرایط

به نظر می رسد که Kryptopterus است پرورش داده شده با موفقیت در اسارت.

شیشه تترا – Roeboides microlepis (خانواده: Characidae)

رفتار

همچنین شناخته شده به عنوان کوچک مدرج شیشه ای تترا آن است که محکم ماهی است که می تواند استدلالی و باعث مشکل در تغذیه بار به طوری نگه داشتن چشم را برای آن. آن را دوست دارد به ماندن در اطراف پایین مخزن با سر خود را در موقعیت رو به پایین است اما کاملا متفاوت به نظر می رسد از ‘headstander’ ماهی.

شرایط آب

استاندارد گرمسیری درجه حرارت مخزن کفایت خواهد کرد.

ویژگی ها و رنگ های

آن بزرگ دهان, خمیده به عقب بدن زمانی با مقیاس. می تواند به رشد 10 cms هنگامی که بزرگسالان. نه واقعی ‘شیشه’ به عنوان گونه گربه ماهی شیشه ای است که شما نمی خواهد دیدن آن اسکلت. زرد تا آبی-سبز گروه همراه آن طرف و تحت شرایط نوری خاص شما کوچک براق لکه های سیاه.

این زن است که کمی ضخیم تر در بدن زن از مرد و هنگامی که آن را در پرورش وضعیت رنگ در باله های نر تبدیل به عمیق تر.

تغذیه

رژیم غذایی خود باید یک درصد بالایی از مواد غذایی زندگی می کنند. توجه داشته باشید آن ستیزه جو طبیعت در تغذیه بار به عنوان ذکر شده در بالا.

پرورش شرایط

نه آسان به نژاد اما نه غیر ممکن است شده اند وجود دارد گزارش ها از موفقیت است. با توجه به استدلالی طبیعت آن ضروری است که یک جفت سازگار شناخته شده است و مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود شانس موفقیت. مطبوع و تفکیک جنس نر و ماده قبل از معاشقه نیز به احتمال زیاد می تواند مفید باشد. یک مخزن بزرگ ترجیح داده شده است و شما باید توجه داشته باشید که معاشقه است به احتمال زیاد ،

طلایی Otocinclus – Octocinclus affinis (خانواده: Loricariidae)

رفتار

همچنین شناخته شده به عنوان کوتوله مکیدن گربه ماهی وجود دارد دیگر گونه از سرده Ocycinclus که تقریبا یکسان در تمام راه به این گونه شرح داده شده در اینجا. اگر چه نه واقعی “وارونه” ماهی آن را تا این موقعیت در زیر سطح. حتی اگر آن است که یک روبنده خود را از گیاهان باید امن تا زمانی که این ماده گیاهی به رفتن در.

آب و مخزن شرایط

آن را نمی کند مانند نور روشن خواهد شد و نیاز به مقدار زیادی از شاخ و برگ و مکان هایی برای پنهان کردن. آن را می تواند تحمل طیف گسترده ای از درجه حرارت آب حتی در سطوح پایین تر در صورت وجود اکسیژن کافی در آب است.

ویژگی ها و رنگ های

آن را به رشد به حدود 4.5, سیستم مدیریت محتوا, طولانی بدن بلند و باریک با کلی رنگ قهوه ای است. آن را به یک قهوه ای تیره با سایه روشن تر زیر و تیره تر mottling. همه گونه Octocinclus جنس ندارد چربی fin.

این زن است که کمی بزرگتر و کاملتر در بدن زن از مرد. به عنوان روبنده آن مکیدن مکانیزم تشکیل شده و به عنوان یک گربه ماهی زره پوش خود را فلس خشن هستند استخوانی صفحات. آن چشم ها کوچک و پوزه آن اشاره شده است.

تغذیه

آن است که آنها در مورد مواد غذایی اما واقعا ترجیح سبزی ماده و tubifex.

پرورش شرایط

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در مورد پرورش این مخزن آب شیرین ماهی اما آن تربیت شده اند در اسارت و گزارش ها نشان می دهد که چسبنده تخم مرغ گذاشته شد و در دو طرف مخزن و تخم پس از حدود دو روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *