5 واقعا خوب آواز گرم یو پی اس – رایگان آنلاین آواز درس

[ad_1]

من همیشه گفته دانش آموزان من که آواز بدون گرم کردن برای اولین بار واقعا می تواند خود را آسیب تارهای صوتی. شما همیشه انجام یک کمی از کشش و گرم کردن قبل از رفتن به ورزشگاه بنابراین شما همیشه باید گرم کردن صدای خود را قبل از آواز خواندن.

در اینجا 5 واقعا خوب آواز گرم یو پی اس برای به دست آوردن آنها برای شروع:

1. صحبت می کنند و کلمات خود را.

این ساده به نظر میرسد اما آن's یک راه خوب برای شروع است.

شروع به شمارش از 1 تا 9 در عادی خود را صدای صحبت کردن.

می گویند “یک, دو, سه, چهار, پنج, چهار, سه, دو, یک, دو, سه, چهار, پنج, چهار, دو, یک, دو, چهار, پنج, شش, هفت, هشت, نه, هشت, هفت شش پنج چهار سه دو یک “. صحبت می کنند این کلمات به عنوان شما با داشتن یک چت با من.

پس از شما انجام داده اند که یک زن و شوهر از زمان شروع به بالا رفتن مقیاس. نگه داشتن زبان از کلمات و don't خواندن آنها نشده است. به عنوان بالا به عنوان شما می توانید اما لطفا don't فشار صدای خود را.

سعی کنید به تمرکز بر روی صدا در گلو و قفسه سینه و don't فشار بیش از حد و می گویند کلمات بدون صدایی بیش از حد breathy.

2. همهمه مقیاس

اگر شما مثل من هستند این یک بعدی باعث می شود صورت خود را غلغلک دادن. به عنوان شما آن را انجام دهد من می خواهم به شما اطلاع که در آن ارتعاشات در حال آمدن از. یادداشت های پایین تر باید ارتعاش در گلو خود را و آنهایی که بالاتر در صورت خود را. شروع پایین را زمزمه سر و صدا. در حال حاضر به آرامی شروع به رفتن بالاتر. پس از چند بار انجام این کار شما باید توجه کنید که یادداشت های بالاتر در حال شروع به گرفتن آسان تر است. شما نیز متوجه است که شما توجه داشته باشید قرار دادن و آواز کنترل را بهبود می بخشد و همچنین. این کار را چند بار قبل از حرکت به بعدی گرم کردن.

3. خمیازه تن خود را.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب اما, من می خواهم شما به خمیازه طولانی و مستمر با حال خمیازه سخن گفتن شروع اطراف وسط محدوده خود را. آوردن زمین از خمیازه به بالای محدوده خود را در قفسه سینه خود را صدا اما به یاد داشته باشید فشار نیست.

در حال حاضر به ارمغان بیاورد خمیازه بازگشت دوباره و با حال خمیازه سخن گفتن کمترین توجه داشته باشید شما می توانید. شما باید احساس خود را صدای جعبه پایین تر به عنوان شما بروید پایین تر است. محل انگشت خود را روی جعبه صدای خود را هنگامی که شما در پایین ترین توجه داشته باشید شما می توانید بروید و شروع به رفتن به بالا و مقیاس. سعی کنید و نگه دارید و از حرکت جعبه صدای خود را به عنوان شما بالاتر است.

این گرم کردن سعی کنید برای انجام این کار بدون شکستن بین هر توجه داشته باشید.

4. واکه گرم یو پی اس تمرینات

این خوب است برای گرم کردن کلمات خود را. آواز مقیاس دوباره اما این بار با استفاده از واکه برای تلفن های موبایل. شروع به پایین با “A, E, I, O, U”. هر صدا برگزار می شود باید برای چند ثانیه. آن همه باید دلپذیر و روان است.

5. Enunciation

این بسیار مهم گرم کردن باعث می شود مطمئن شوید که کلمات شما را می خوانم و می توان درک کرد. من از آن متنفرم زمانی که کلمه “شما” برای تلفن های موبایل مانند “رنگ”. که این رنگ و چرا بسیاری از خوانندگان او را دوست دارم ؟

با استفاده از همان مقیاس که شما با این واکه گرم یو پی اس شما می توانید با استفاده از زبان های مختلف-چرخاندن عبارات اما در اینجا چند استفاده کنم. “خرد شده پنیر سوئیسی” “او به فروش می رساند صدف دریا-ساحل”, “مخلوط بیسکویت” و “قرمز کامیون زرد کامیون”.

مهم نیست که چقدر شما را می خوانم و یا چه سبک شما را می خوانم و این بسیار مهم ورزش است. شما را در انجام بهتر و با اعتماد به نفس بیشتر اگر شما یاد بگیرند که برای enunciation به وضوح.

در نهایت don't را فراموش کرده ام که بقیه بدن شما نیاز به گرم کردن نیز هست. کشش سلاح های خود را بیش از سر خود را و لمس انگشتان شما است که همیشه یک شروع خوب است.

شما به طور چشمگیری بهبود صدای خود را اگر شما را هم به تمرین این ورزش های صوتی و انجام دیگر آواز خواندن درس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *