5 گام برای لین بدن – عضله سازی نکات برای لاغر زنان

[ad_1]

آنچه در حال موثر ترین عضله سازی نکات برای لاغر ؟ عضله سازی اتفاق می افتد به یک نقطه شیرین برای تناسب اندام علاقمندان به منظور به دست آوردن جذاب-به دنبال بدن. چه در مورد ساختمان عضلانی ، اگر شما یک بدن لاغر, چگونه می تواند به شما آن را بیشتر قابل توجهی با اضافه کردن عضلات چیست ؟

وجود دارد, عضله سازی برای مردان وجود دارد, عضله سازی برای زنان است. اما زنان ساخت عضلات آهسته تر و در مقیاس کوچکتر از مردان است. اما این به این معنا نیست که آن را مشکل تر برای نمایشگاه sex برای ساخت عضلات است. به دست آوردن عضلات نیست یک کار سخت برای زنان در همه. لاغر زن می تواند به نظر می رسد قوی تر و بیشتر ورزشی اگر او دستاوردهای عضلات. این را می توان از طریق ترکیبی از بلند کردن اجسام وزن و تغذیه مناسب. در اینجا 5 مرحله از عضله سازی نکات برای لاغر زنان است.

  • مرحله 1 – برنامه ریزی برای یک هفته برنامه آموزش وزن. آیا شما یک مبتدی برای بلند کردن وزن است ؟ شروع به کار کردن 2 بار در هفته. در غیر این صورت اگر شما تجربه کافی در آموزش وزن در حال حاضر شما می توانید 3 تا 4 بار جلسه تمرین در هفته. به عنوان شما را تبدیل به قوی تر و بدن خود را وفق دهند به تمرینات. ترکیب بیشتر تمرینات خود را در برنامه. شما می توانید سپس توسعه یک برنامه وزنه از 4 تا 6 روز در هفته.
  • مرحله 2 – مطمئن شوید که تمرینات خود را هدف قرار دادن گروه های عضلانی خاص در پایان هفته خود را در روال خود را شانه, پشت و قفسه سینه و معده عضله دوسر, همسترینگ, عضله چهار سر و گوساله باید آموزش دیده اند بر این اساس است. در تمرینات خود را به آن را ببینید که شما با تمرکز بر 1 به 4 عضلات در بدن شما است. در یک روز تمرین, به عنوان مثال, شما می توانید ترکیبی از قفسه سینه و پشت و تمرینات پا. در یکی دیگر از جلسه تمرین شما می توانید هدف خود را فوقانی بدن و بدن خود را پایین تر در یک روز تمرین.
  • مرحله 3 – رشد عضلات بیشتر با بلند کردن وزنه سنگین با تکرار کم. با این روال شما قادر خواهید بود برای به انجام رساندن خود تکرار به راحتی که به نوبه خود افزایش استقامت خود را. جدید بافت های عضلانی توسعه نیست. وزنه که سنگین هستند به اندازه کافی به طوری که شما قادر به پایان مجموعه ای از 6 تا 8 تکرار. هشت تا ده به اتمام تمرینات کافی برای هر یک از جلسات خود را.
  • مرحله 4 – زمان برای بازیابی عضلات. نگاهی به یک استراحت برای 2 تا 3 دقیقه در وسط هر یک از مجموعه ای از تمرینات خود را. جایگزین روال خود را. قطار همان گروه عضلانی پس از 48 ساعت. شما نیاز به ترکیب بازیابی روز در روال خود را که در آن عضلات تعمیرات گیرد تا ماهیچه های خود را شروع به رشد می کنند.
  • مرحله 5 – چوب به مناسب عضله سازی تغذیه و رژیم غذایی. مواد مغذی متراکم مواد غذایی به خصوص ایده آل برای رشد توده عضلانی است. غذاهایی که می خورید باید حاوی مقدار زیادی از ویتامین ها اما کم کالری چربی و قند است. پروتئین متراکم غذایی است که شما باید در رژیم غذایی خود میوه و سبزیجات و کم چربی و غنی از کلسیم مواد غذایی و غلات سبوس دار و پروتئین است. پروتئین بدون چربی از بوقلمون, مرغ بدون پوست, کشک و ماهی و سویا و دیگر مواد غذایی با ارزش منابع برای ساخت عضلات است.

این بسیار آسان است اما گام های موثر برای عضله سازی نکات برای لاغر زنان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *