7 حیاتی راهنمایی از دست دادن وزن

[ad_1]

من تلاش کرده اند با وزن من پس از من می توانید به یاد داشته باشید و در نهایت در سن 34 من نمیفهمد چه کار می کند برای من. من ترک خورده کد برای حفظ سالم و لاغر وزن ایده آل. همراه من سفر من صرف مقدار زیادی از زمان به دنبال راهنمایی از دست دادن وزن تحصیل در رشته تغذیه و استفاده از آنچه که من آموخته اند. از دست دادن وزن است چیزی که آسان نیست اگر شما مانند من هستند من به طور مداوم به دنبال متفاوت راهنمایی از دست دادن وزن و اطلاعاتی که به من کمک خواهد کرد رسیدن به اهداف من است. در اینجا برخی از راهنمایی از دست دادن وزن است که به من کمک کرد در سفر من. من امیدوارم که این ایده ها تبدیل خواهد شد برای شما مفید خود را در سفر از دست دادن وزن!

خرید مقیاس

از دست دادن وزن این نکته آسان است, یک مقیاس! این بسیار مهم است برای پیگیری پیشرفت خود را. آن را بسیار آسان است به از دست دادن آهنگ از وزن خود را, بنابراین شما باید تمرکز بر روی که در آن شما هستند. در وزن دو بار در هفته و در همان زمان از روز است. زمانی که من یک مقیاس من می خواهم وزن در هر سه شنبه و پنج شنبه صبح قبل از پریدن به داخل حمام. این مهم است که مطابق با زمان از روز و مقیاس شما با استفاده از. وزن بدن خود را ادامه خواهد داد به نوسان در طول روز و هفته. این همیشه به من در بررسی با نتایج من و به من این فرصت را به جشن من برنده است. زمانی که وزن من را تغییر دهید و یا بالا رفت و من دوباره ارزیابی آنچه که من انجام شده بود. مراقب باشید نه ضرب و شتم خود را اگر شما در حال گرفتن نتایج شما می خواهید به عنوان سریع به عنوان شما می خواهید. سازگار باشد و نمی دهد! شما را در رسیدن به هدف خود را!

نوشیدن آب

من یاد گرفتم از دست دادن وزن این نکته در رژیم غذایی راه حل برنامه. از دست دادن وزن این نکته نیز ذکر شده فقط در مورد هر وزن از دست دادن مقاله من را خوانده است. نوشیدن مقدار زیادی از آن را! انجام محاسبات من آموخته است که در رژیم غذایی راه حل برنامه ای است که شما باید نوشیدن نصف وزن بدن خود را در اونس آب در هر روز. این بسیار مهم است به از دست دادن وزن خود موفقیت! من پیشنهاد می کنم نوشیدن یک لیوان پر از آب اولین چیزی که در صبح قبل از اینکه شما هر چیزی را انجام دهید. خودتان قابل استفاده مجدد ظرف آب و یک بریتا برای اطمینان از سالم آب تازه است. من اندازه گیری که چگونه بسیاری از ظروف من نیاز به نوشیدن هر روز و من سخت کوش در مورد آن! من هنوز نوشیدن مقدار زیادی آب امروز. نگه داشتن در ذهن است که شما نیاز به نوشیدن اضافی 8 اونس آب برای هر نوشیدنی های کافئین دار مصرف می کند و هر تمرین شما انجام دهد.

راه اندازی یک سیستم پاداش

این یکی از مورد علاقه من راهنمایی از دست دادن وزن! آن است که بسیار مهم است برای جشن گرفتن موفقیت های خود را در طول راه! من راه اندازی هفتگی اهداف و پاداش خودم با هر دو درمان از فروشگاه های مورد علاقه یک ماساژ یا درمان از آبگرم! شما می خواهید به توان واقعی خود را با اهداف مجموعه خود را برای موفقیت است. شگفت انگیز است که چگونه بزرگ حرکت ایجاد خواهد شد هنگامی که شما به طور مداوم خود را به دستیابی به اهداف کمی در هفته. برخی از اهداف من برای خودم مشغول به کار بودند از 4 بار در هفته و یا خوردن شکلات در تمام هفته و یا گاهی اوقات آن را به از دست دادن 1 پوند در هفته! وقتی من دست به یک نقطه عطف مهم در وزن من خودم یک ساز و برگ جدید!

درخواست کمک

در اینجا یک کاهش وزن, نکته برای درخواست کمک! صحبت کردن با مردم در ورزشگاه دوستان و خانواده. به آنها توضیح دهید که شما می خواهم آنها را برای کمک به شما در رسیدن به هدف از دست دادن وزن. شما لازم نیست برای انجام این کار توسط خودتان! من تا به حال پاسخگویی شریک که من چک با 3 بار در هفته و من می برقراری ارتباط چه اقداماتی من رفتن به سمت هدف من این است که در هفته. با داشتن این پاسخگویی به من کمک کرد تا در مسیر باقی بماند. و من پیدا کردم آن را الهام بخش به سازمان دیده بان را نشان می دهد مانند بزرگترین بازنده یا آخرین 10 پوند است. شما می توانید انتخاب کنید تا مقدار زیادی از راهنمایی از دست دادن وزن در حالی که تماشای. شما به تنهایی در این سفر برای کمک بخواهید.

آماده به شکست

از دست دادن وزن این نکته بسیار مهم است به یاد داشته باشید! بسیاری از افراد را به عنوان به زودی به عنوان آنها تجربه برخی از شکست است. شما باید بدون کنترل از آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است تنها آنچه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر به تغییر نتایج خود را برای آینده است. راز این است که به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو می باشد که به یادگیری از اشتباهات خود و در ادامه به انطباق و تغییر دهید. انتظار می رود یو پی اس و فراز زندگی و ماندن متمرکز بر نتیجه مورد نظر خود را. شما شایستگی این را باید همه چیز شما می خواهید در زندگی. شما را از طریق بار دشوار و آن را به سفر که بسیار با ارزش تر است.

گرفتن عکس

من کمی می ترسم از این کاهش وزن, نکته و آن را تبدیل به یکی از با ارزش ترین! عکس گرفتن واقعا به من کمک کرد قرار دادن همه چیز به چشم انداز! من در یک لباس شنای زنانه دوتکه و تا به حال دوست پسر من عکس بگیرید به طوری که من می توانم خودم را و پیگیری پیشرفت من. وای! آن شگفت انگیز بود برای دیدن قبل و بعد از عکس! من واقعا هرگز خودم دیدم که مرد! زمانی که من متوجه شدم تفاوت در بدن من بعد از فقط 10 پوند تفاوت من شروع به دیدن خودم متفاوت است. من نیز فرصتی برای جشن پیشرفت من! تصور کنید که چگونه شما احساس زمانی که شما در حال لاغر و سکسی ورزشی, دختر, بیکینی, خود کنار, ساحل, تعطیلات! من هنوز در انتظار دوست پسر من به من را به ساحل جایی!

یک روز تقلب

شما هرگز فکر می کنم که یک کاهش وزن, نکته که شامل خوردن پیتزا و نوشیدن شراب! هر هفته یک روز تقلب! شما نمی توانید خودتان را محروم از تمام چیزهایی که شما لذت بردن از تمام وقت! من می خوردن شکلات و یا پیتزا و قطعا برخی از شراب قرمز در روز تقلب. روز تقلب شگفت انگیز بود برای من سلامت روان و اوه پسر من مشتاقانه منتظر آن روز! نگه داشتن در ذهن اعتدال! شما نمی خواهید به خراب کردن همه کار سخت شما را در تمام هفته.

من امیدوارم که شما پیدا کردن این راهنمایی از دست دادن وزن مفید است. نگه داشتن کار سخت و هوشمند شما را در رسیدن به اهداف خود! برای کسب اطلاعات بیشتر, من شما را تشویق به بررسی راه حل رژیم غذایی برنامه و کنترل زندگی خود را در حال حاضر! من مطمئن هستم که دانش و اطلاعات گرفتم از این برنامه کمک خواهد کرد که شما فقط به عنوان آن را تا به حال به من کمک کرد تا در سفر از دست دادن وزن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *