7 دلیل که چرا من نفرت BMI مقیاس

[ad_1]

اگر شما جستجو برای “BMI” در گوگل اولین سایت که بالا میآید این است که ایالات متحده موسسه ملی بهداشت BMI (شاخص توده بدن) ماشین حساب. سایت خوانده شده “شاخص توده بدن (BMI) اندازه گیری چربی بدن بر اساس قد و وزن که در مورد مردان و زنان”. به جز آن نیست. شاخص توده بدن ساده محاسبه قد و وزن; آن را تا به چیزی برای انجام با چربی بدن است. در حالی که یکی می تواند استنباط است که اگر کسی وزن بیشتر آنها در حال حمل بیشتر چربی بدن این همیشه مورد نیست.

کانادا انجمن دیابت توصیف BMI کمی بهتر است. وب سایت خود را متحده “BMI استفاده می شود نه برای سازندگان عضلانی و راه دور و ورزشکاران زنان باردار و افراد مسن و یا کودکان است. دلیل این است که BMI را به حساب این که وزن انجام شده است به عنوان عضله یا چربی فقط تعداد.”

در مقیاس بزرگ شاید BMI می تواند مفید باشد. BMI می توانید نشان می دهد به طور کلی در سراسر کشور روند در وزن بدن و می تواند مفید باشد برای آمار. اما BMI خود را از دست سودمندی که در اندازه گیری یک فرد است. حتی زمانی که BMI استفاده می شود به درستی برای یک فرد: به عنوان یک اندازه گیری ارتفاع در مقابل وزن بدن, من هنوز هم آن را دوست ندارم. در اینجا به همین دلیل:

1. این شماره دیگر. حتی هنگامی که مورد استفاده در آن محدودیت BMI فقط یک عدد است. و با وجود دانستن است که آن را فقط یک عدد درست مثل شماره در مقیاس (زیرا اصل این است که همه در آن است) از آن آسان است برای دریافت با این تعداد. یک شماره می تواند به تضعیف همه مثبت تغییرات سالم است که شما را.

2. آن را نادرست برای مردم بیش از فقط شدید ورزشکاران و یا سازندگان عضلانی. BMI به حساب نمی تراکم استخوان یا توده عضلانی است. من به راحتی می توانید نام بسیاری از مشتریان در Ascend که بسیار مناسب و بسیار سالم هستند اما در نظر گرفته شده اضافه وزن با توجه به BMI مقیاس. آنها سازندگان بدن آنها قوی و مناسب و افراد سالم. اگر آنها را از دست داده وزن به اندازه کافی برای تبدیل شدن به ‘عادی’ و سپس آنها را تبدیل به ناسالم. برخی از مردم به طور طبیعی کوچک; برخی از مردم به طور طبیعی باید قوی تر ساخت و حمل توده عضلانی بیشتر است. برخی از مردم می پوشند یک اندازه 8 کفش; برخی از مردم پوشیدن اندازه 10 کفش.

3. آن را غیر ضروری برچسب روی مردم است. حتی اگر شما آگاه از مشکلات BMI مقیاس آن را هنوز هم می تواند صدمه دیده است هنگامی که ماشین حساب آنلاین تف کردن کلمات ‘اضافه وزن’ یا ‘چاق’. در واقع برچسب “طبیعی” نیست بسیار موثر است یا نه. تبریک می گویم. شما در حال عادی.

4. BMI می توانید با قرار دادن غیر ضروری استرس در یک فرد سالم. بسیاری از مردم در حال حاضر مبارزه با تصویر منفی و خواندن است که شما ‘اضافه وزن’ با وجود سالم بودن بیشتر می تواند ترویج, تصویر ضعیف.

5. هیچ کس واقعا نمی داند چقدر شما قرار است به وزن. من می دانم که بسیاری از بسیار مناسب و سالم افرادی که بزرگتر از اندازه بدن و یا انجام یک کمی از چربی های اضافی بدن. من می دانم که برخی بسیار ناسالم افرادی که لاغر.

6. آن را بی فایده است. اگر شما مشروع نیاز به از دست دادن وزن آن به احتمال زیاد شما در حال حاضر می دانیم. همچنین احتمال دارد که توجه بهداشت حرفه ای قادر خواهد بود برای ارزیابی اینکه آیا بیمار خود را واقعا نیاز به از دست دادن وزن بدون استفاده از یک ماشین حساب BMI. اگر این در واقع درست است چه نقطه با استفاده از BMI در تمام ؟

7. آن می تواند منجر به احساس شکست. تصور کنید که دانستن است که حتی اگر شما از دست دادن 50 پوند شما می خواهم هنوز هم در نظر گرفته شود ‘چاق’. یا دانستن که به “طبیعی” است و یک هدف غیر واقعی و حتی در بهترین شرایط. اگر کسی مشروع نیاز به از دست دادن وزن هر از دست دادن وزن می تواند تاثیر مثبت خود را یا سلامت خود را. بازگشت به نقطه #5: چه نقطه با استفاده از BMI در تمام ؟

BMI است که معمولا استفاده می شود به عنوان یک اندازه گیری سلامت و پیش بینی کننده بیماری های مرتبط با شیوه زندگی. در حالی که آن را به برخی از استفاده برای اندازه گیری آمار در سراسر جمعیت زیادی آن را یک راه موثر برای ارزیابی سلامت در سطح فردی. در واقع پیامدهای استفاده از BMI حتی می تواند مضر باشد. اگر شما فکر می کنم شما می تواند به نفع از دست دادن وزن; صحبت کردن با دکتر خود و یا بهداشت حرفه ای. به یاد داشته باشید که هر گونه تغییر شیوه زندگی سالم و یا هر گونه از دست دادن وزن (اگر قانونی نیاز به از دست دادن وزن) می تواند تاثیر مثبت خود را در بهداشت و درمان. بی اعتنایی چه ماشین حساب آنلاین می گوید و تمرکز بر سالم بودن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *