Arowana برای فروش – چیزهایی که می دانید در هنگام خرید یک Arowana

[ad_1]

این ماهی arowana گسترده ای پس از ستایش arowana تحسین در سراسر جهان. از آنجا که بازار برای arowanas افزایش یافته است و همچنین قیمت یک arowana شده است به طور پیوسته افزایش ما در حال حاضر شاهد بیشتر arowana برای فروش تبلیغات آنلاین.

امیدوارم با نوشتن این مقاله من خواهد بود قادر به به شما برخی از بینش به آنچه به دنبال در هنگام خرید یک arowana. یک arowana امروزه می تواند گران قیمت برای خرید و نگاه پس امیدوارم این چند نکته زیر کمک خواهد کرد که شما را به انتخاب یک ماهی سالم و کمک به شما به دنبال پس از آن برای سال آمده است.

در اینجا به برخی نکات مهم توجه داشته باشید هنگامی که در تلاش برای انتخاب یک arowana برای خودتان.

1. این arowana است که عمدتا در بر داشت شنا نزدیک به بالای آب است. باید آن را بی زحمت به عقب و جلو در سراسر مخزن و تبدیل را با سهولت. نگه داشتن چشم در arowana برای چند دقیقه در مخزن مطمئن شوید که این چیزی است که این ماهی در حال انجام است. اگر arowana است که به طور مداوم شنا در نزدیکی پایین مخزن و یا به نظر می رسد بی دست و پا را در هر راه شما هستند بهترین روش برای جلوگیری از خرید.

2. برای سالم arowana مقیاس باید درخشان. آیا ماهی نقره ای arowana یا golden arowana سپس ماهی باید تابش مناسب آن رنگ.

3. این arowana طولانی نازک عضلانی شکل که شما را به رسمیت شناخته و با تمام نژادهای arowana. باید وجود داشته باشد هیچ نشانه فرورفتگی یا برجستگی در امتداد بدن ماهی.

4. چشم یک arowana باید نگاه طبیعی و روشن است. آنها نباید برآمدگی یا بیرون خواهم که از یک ماهی قرمز.

5. در نظر گرفتن یک نگاه در این مقیاس در یک arowana بسیار مهم است. آنها باید همه یک رنگ و نگاه طبیعی و سالم است. اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از تغییر رنگ و یا blotching در طول مقیاس و سپس این می تواند نشانه ای از یک عفونت است.

6. باله یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم به دنبال در هنگام انتخاب یک arowana. باله ها باید به طور کامل باز زمانی که ماهی در حال شنا کردن در اطراف. باله خود باید همه به عنوان یکی و هیچ معافیت و یا اشک در آنها است. اگر وجود دارد می شکند در باله های خود را نه بدترین چیزی که به عنوان باله رشد خواهد کرد در عرض 3-4 هفته اما می توان آن را نشانه ای از بد دست زدن و یا حمل و نقل.

7. آخرین نکته من به شما قبل از اینکه شما خرید خود را arowana خواهد بود به درخواست فروشگاه و یا صاحب قبلی چه رژیم غذایی arowana تغذیه می کند. گاهی اوقات یک arowana می تواند ضربه زننده خوار اما اگر ماهی شده است در معرض طیف وسیعی از مواد غذایی در سنین جوانی و سپس آن را به زندگی خود را ساده تر زمانی که آن را می آید به تغذیه بعد از آن.

من امیدوارم که شما برخی از راهنمایی در این مقاله به شما کمک خواهد کرد که زمانی که تصمیم به خرید یک arowana. برخی از انواع و نژادهای arowana نمی آیند ارزان پس هوشیار و آگاه قبل از توزیع بیش از پول خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *