Arowana مراقبت – چگونه برای انتخاب بهترین Arowana

[ad_1]

یک ماهی Arowana است و برازنده و زیبا و باستانی به دنبال ماهی. آنها ستایش توسط علاقه مندان به آکواریوم نه تنها به دلیل زیبایی اما از آنجا که بسیاری از مردم بر این باورند که آنها را نیز فرصت خوبی است برای صاحبان آنها. بر خلاف معمولی خود را حیوان خانگی فروشگاه انواع ماهی قرمز را Arowana است بسیار گران قیمت بنابراین شما باید توجه خاص به Arowana مراقبت از زمانی که شما قصد دارید به خرید خود ماهی.

در اینجا Arowana مراقبت tips به دنبال در انتخاب حیوان خانگی خود را Arowana:

1. این Arowana باید شکل بدن خوب است. این به این معنی آن را باید گسترده ای از بدن که دارای باله هایی که متناسب با آن است.

2. این Arowana's رنگ باید روشن. برای مثال اگر شما're قصد خرید یک golden Arowana باید آن را که رنگ; طلا. آن ترازو باید مانند درخشش تازه ضرب سکه های طلا. خوب Arowana مراقبت کمک می کند تا به رنگ خود Arowana.

3. این Arowana باید برازنده شناگر. یکی از عوامل که چرا افرادی مانند Arowanas است چرا که آنها شنا را برازنده آن باید به نوبه خود هموار و آن را باید شنا بیشتر از زمان در نزدیکی سطح.

4. بررسی باله اگر آنها متناسب با بدن است. باله نیز باید به طور کامل باز زمانی که ماهی در حال شنا کردن. آسیب دیده باله معمولا یک نتیجه از مبارزه و یا فقیر Arowana مراقبت.

5. این barbels (به شارب مانند برآمدگی در دهان) باید یکسان و یا حداقل مشابه رنگ با بقیه بدن. سالم Arowana به مدت طولانی و قوی barbels; آنها باید برابر با طول و اشاره کردن.

6. این Arowana نباید bug-eyed معنی چشم باید't برآمدگی بیرون. آنها باید متناسب با ماهی's, بدن, و آنها باید روشن شود.

7. دهان Arowana باید بزرگ و زاویه دار به سمت بالا. دهان باید از نزدیک و بدون فاصله یک ماهی با overbite یا underbite باید اجتناب شود.

8. مقیاس باید روشن و مرتب در زیبایی مانند کاشی های سقف. مقیاس نیز باید بزرگ می شود و می تواند متفاوت از یکدیگر است. کسل کننده و رنده ترازو نشانه هایی است که ماهی ممکن است به نوعی از بیماری – نتیجه ضعیف Arowana مراقبت.

9. از گیل پوشش باید't حرکت بسیار زمانی که ماهی در حال شنا کردن آنها باید کم رنگ هنگامی که آنها باز و بسته; و آنها باید صاف و مسطح به ماهی's بدن. رنگ آبشش نیز باید روشن; این به این معنی است که ماهی سالم است.

10. دندان ها باید به طور مرتب و منظمی در خط با ماهی's خط فک. آنها باید نه بیرون از Arowana's دهان.

پیدا کردن ماهی است که مناسب برای شما خواهد شد در حال حاضر آسان تر در حال حاضر که شما می دانید چه باید به دنبال. اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید از انتخاب خود را پس از مشورت با یک متخصص و همیشه خرید ماهی Arowana از ثبت نام پرورش دهندگان و فروشندگان که اداره مناسب Arowana مراقبت از ماهی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *