Arowana مراقبت – چگونه به نقطه کیفیت خوب در یک Arowana

[ad_1]

در میان این گونه از Arowanas Asian Arowana (Scleropages formosus) است که بیشتر به دنبال بعد از همه آنها را به خاطر آنها را به رنگ طبیعی از طلا و قرمز که برخی از مردم بر این باورند نادر و ارزشمند و خوبی را ثروت برای صاحبان آنها. به عنوان آنها بسیار نادر است و این جنوب شرقی آسیا ماهی های آب سخت به نژاد است که باعث می شود آنها گران تر است. به عنوان آنها در نظر گرفته گونه های در خطر انقراض آنها در حال حاضر در حال تربیت تحت مجوز و نظارت آسیایی کشاورزی مقامات برای متوقف کردن مردم از فروش آنها در بازار سیاه است.

آسیایی, Arowanas آمده در بسیاری از گونه های و همه آنها سرچشمه از مکان های مختلف از آسیای جنوب شرقی است. در حال حاضر وجود دارد سبز Arowana در اندونزی, Banjar قرمز در بنجر Nasin اندونزی طلایی Crossback و Tong Yang Arowana از ویتنام و اندونزی است. تمام این رقم از Arowanas نادر هستند و آن را بسیار سخت برای پیدا کردن آنها را در یک مکان.

اما این واقعیت باقی می ماند که همه Arowanas گران قیمت هستند به دلیل وجود هفت Arowana گونه که باید گریدهای مختلف و با ارزش است. اگر شما می خواهید به جمع آوری Arowanas شما باید برای ساخت دانش خود را در مورد چگونه به نقطه خود را به بهترین دارایی به طوری که شما می توانید قادر به Arowanas است که می تواند ارزش برای پول خود را. Arowanas با کیفیت عالی و همیشه فرمان, بهترین قیمت, بنابراین در اینجا برخی از راهنمایی آه چگونه به نقطه آن کیفیت.

1. به یاد داشته باشید که بیشتر رنگ تعریف Arowana است که این افزایش ارزش آن است. بنابراین بیشتر ترکیبی از رنگ ها و باعث می شود آن را کاملا زیبا و بیشتر ارزش خود را به عنوان به خوبی.

2. عمق در رنگ آن است که یکی از با کیفیت شما باید مراقب بنابراین اگر بدن خود را به عمیق تر رنگ بالاتر از آن می توانید فرمان های خود را ارزش.

3. بعد همیشه به همراه فاکتور برای Arowanas. اگر نسبت و اندازه بدن ماهی است که با توجه به سن آن و سپس آن را می افزاید امتیاز به ارزش آن است.

4. باید وجود داشته باشد هر گونه لکه ها و علائم آفتاب سوختگی و گزش کاهش اسکار و یا گم شده به عنوان مقیاس این کاهش ارزش ماهی.

5. شخصیت دارایی بسیار مهمی از هر Arowana چون هر ماهی منحصر به فرد است. همان می رود با خریدار به هر خریدار خواهد بود به دنبال یک ماهی که شبیه شخصیت او را. این بخشی است که همیشه به خریدار اولویت است.

6. در نهایت سن است و به علاوه از عوامل است که می تواند بر قیمت ماهی Arowana. اگر چه آن را کمی سخت به تعیین شخصیت واقعی رنگ ها و ابعاد از ماهی تا رسیدن آن به 24 ماه این نشان میدهد که نوجوانان Arowanas ارزان تر از بزرگسالان Arowanas به این دلیل که رنگ واقعی ماهی ها را نشان نمی دهد تا زمانی که آنها ، شما را به نقطه بهتر و با کیفیت ماهی همیشه انتخاب کردن برای ماهی بالغ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *