Arowana مراقبت: Arowana 101

[ad_1]

محبوب شناخته شده به عنوان یک حیوان خانگی به arowana ماهی آب شیرین ماهی استخوانی است که متعلق به خانواده Osteoglossidae (که از واژه یونانی osteos به معنای “استخوان” و glossa به معنی “زبان”; به معنای واقعی کلمه استخوانی-زبان). این نام بدست است از این واقعیت است که زبان خود را یک “دندان” که از آنها استفاده برای خرد کردن در برابر دندان در سقف دهان خود را. جالب دیگر در مورد دهان arowana است که آنها با استفاده از آنها را به تخم مرغ خود را اقتباس شناخته شده به عنوان باکال جوجه کشی. در واقع به طور متوسط یک arowana نگه دارید می توانید صدها نفر از تخم ها در دهان خود که در آن آنهایی که جوان در نهایت خوراک.

این ماهی ها استخوانی سر و دراز بدن بلند و باریک. خود را در مقیاس شکل کدورت از زیستگاه طبیعی خود را بزرگ و سنگین با موزاییک الگوها و کانالهای; در برخی از گونه های این مقیاس حتی به دست آوردن یک براق و منعکس کننده سطح. گذشته از این مقیاس خود fin الگوهای همچنین به ماهی arowana یک نگاه متفاوت. خود را پشتی و باله های نرم اشعه و بلند هستند بر اساس در حالی که سینه ای و شکمی باله های کوچک هستند. همچنین آنها شناخته شده به عنوان واجب هوا تنفس ماهی که نیاز به پر کردن خود را swimbladders با هوا نه تنها به شناور بلکه برای به دست آوردن اکسیژن است. این swimbladders شبیه ریه ها به این معنا است که آنها به انتظارنشسته بودند با شریان ها و وریدهای.

این ماهی arowana است که به طور طبیعی گوشت خوار هستند و به شکل تکامل به سطح بسیار عالی فیدر: آنها مواد غذایی خود را با پریدن. تخصصی عضلات و آیرودینامیک شکل بدن آنها را قادر به تبدیل شدن به قدرتمند جامپر برخی اشاره کرد که آنها می توانند پرش به عنوان بالا که 6 پا. این ارتفاع کت و شلوار رژیم غذایی خود را از پرواز حشرات کوچک arboreal پستانداران و پایین پرواز خفاش ها. دو گونه از arowanas یافت Neotropical منطقه یک در منطقه جنوب شرقی آسیا و دو در گینه نو.

داشتن یک ماهی arowana به عنوان یک حیوان خانگی می تواند روی حیله و تزویر, اما پاداش را مبارزه همه به ارزش آن. همین دلیل است که وجود دارد برخی از نکات و ترفندها به یاد داشته باشید که چگونه به حداکثر رساندن لذت از نگه داشتن arowana. اول arowanas واقعا بزرگ ماهی با اندازه به طور متوسط به 37 اینچ و مانند آنها را به تنهایی. بسیاری از علاقمندان به حال در بر داشت راه برای مخلوط را در یک کمی از یک شرکت بزرگ و فعال در ماهی مانند plecostomus گربه ماهی و ورقه نازک قلعی barbs; دیگران که کوچکتر و ضعیف تر تمایل به شام. آنها را در اطراف حرکت می کند و به همین دلیل نیاز به یک سندی پایه و یک اتاق بزرگ برای جنبش. به نگه داشتن آنها را از ثابت بسیاری از علاقه مندان در حال حاضر دیده می شود مزایای قرار دادن یک میز تنیس توپ در مخزن; چیزی که در حال حرکت است.

آنها نیاز به یک جهنم بسیاری از تغذیه و بهتر است اگر آن زنده است. مراقب باشید نه به معرفی بیماری است. همچنین مرد باید اجتناب شود به عنوان برای جلوگیری از کاهش بیماری های چشم. تنوع نیز باید معرفی به عنوان برای جلوگیری از بروز کمبودهای تغذیه ای و همچنین ماهی خسته از رژیم غذایی است. مخلوط حشرات گوشت خرد شده و گلوله های موثر ثابت شده است.

چهارم آن نیز باید شناخته شده است که آنها به طور طبیعی شکل برای تبدیل شدن به بسیار عالی جامپر; آنها پرش به صورت تصادفی. این تماس برای درب تنگ است. در نهایت آیا شرایط تانک; چیزی یک ماهی arowana گرایش به طور دقیق در مورد. آب باید تازه و به خوبی نگه داشته و سطح pH از 7 (خنثی). درجه حرارت را نیز نباید دور از 80 فارنهایت از arowana یک استوایی ماهی. دوباره به دلیل اندازه آن آماده می شود به فضایی بزرگ برای یک مخزن که دارای حدود 50 تا 120 گالن.

بقیه برای ماهی arowana برای درخواست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *