Ball Python تعیین جنسیت

[ad_1]

تعیین sex خود مار است که چیز خوبی به انجام و یا انجام داده اند.

وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل که مایل به دانستن sex از مار خود را.

اول: اگر شما're مادر شما نیاز به دانستن sex به شما کمک کند تعیین کند که شما در حال رفتن به پرورش مار خود را به. اکثر پرورش دهندگان به دنبال زنان هستند که در حالت عادی و مردان است که جلوه های ویژه گرافیکی.

عادی / جلوه های ویژه گرافیکی: آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. طبیعی Ball Pythons به طور معمول دارای نور قهوه ای splotches بیش از آن's بدن با ترسیم آنها حلقه است که به طور معمول سفید با splotches از سیاه و سفید. یک جلوه های ویژه گرافیکی می تواند بسیار متفاوت خود را به تمام بدن می تواند مروارید سفید و یا سفید با orangish زرد splotches یک نژاد. و یا سیاه و سفید با رنگ زرد روشن splotches, یک, لیمو, نقاشی با مداد رنگی. وجود دارد بیش از حد بسیاری و حتی در نظر گرفتن مثال در اینجا.

خوب به ما اصلی موضوع, تعیین sex. دو راه وجود دارد شما می توانید در مورد این اول راه است و کاوش بیشتر استفاده می شود توسط فروشگاه حیوان خانگی و صاحبان از مارها. دوم ظاهر گرديد. این روش مورد استفاده توسط پرورش دهندگان با تجربه و صاحبان جوان مارها.

کاوش: برای انجام این کار شما را نگه مارها دم پایین. شما خواهد شد و سپس روان یک تعیین جنسیت پروب است که می تواند خریداری شده در اکثر خزندگان و یا فروشگاه آنلاین. شما را گرد و درج آن را به cloaca نسبت به مارها دم. شما لازم نیست به زور آن را در این می تواند باعث آسیب. به آرامی قرار دادن آن به دستگاه تناسلی. هنگامی که شما احساس می کنید کمی مقاومت شما را متوقف و محل انگشت خود را در نقطه پروب و بدن را تامین کند. به آرامی جلو و پروب در حالی که برگزاری آن نقطه است. این شما را قادر به شمارش زیر فلس در قسمت زیرین مار حلقه. محل پروب درست در کنار بدن به سمت دم و شمارش مقدار مقیاس فرم cloaca ورود به نوک پروب مردان می تواند طیف وسیعی از هشت تا ده زیر مقیاس است. شناخته شده وجود دارد موارد که در آن مرد تنها اندازه گیری پنج تا شش. زنان به طور معمول اندازه گیری از دو به چهار زیر مقیاس است. آیا به واريانس این روش برای تعیین جنسیت همیشه دقیق نیست.

ظاهر: این باید انجام شود با کسی که با تجربه است. هنگامی که ظاهر شما را وادار به hemipenis از نر و hemilogs از زن. این روش بهترین است انجام می شود تازه از تخم در آمده به جوان مارها. آنها به عنوان سن آنها می توانید کنترل قطعات بدن خود را بهتر است. این است که دقیق ترین روش در زمانی که به درستی انجام می شود. برای انجام این روش شما باید محل مارها سر و نیمه بالایی بدن به مار ، شما خواهد شد و سپس گرفتن دم و تلنگر آن را وارونه به آرامی اعمال فشار از انتهای دم به سمت cloaca لطفا انجام نمی شود بیش از حد فشار. این عمل با زور hemipenis و hemilog به دیدن. یک زن کوچک nubs در حالی که یک نر دارای یک لوله باریک شبیه آلت تناسلی مرد. دوباره این روش تمرین با کسی که با تجربه است.

من امیدوارم که شما آموخته اند که یک چیزی کمی امروز. چندین کتاب بزرگ مانند Ball Pythons توسط Barker's با عکس's و روش. بازدید از سایت ما و تبدیل شدن به یک عضو از توپ پایتون فروم. شما می توانید ارسال سوال وجود دارد و دریافت پاسخ های اضافی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *