Coelocanth کشف دوباره

[ad_1]

Coelacanth یک نوع ماهی مربوط به دیگر منقرض ماهی که مانند osteolepiforms و تصور می رفته اند و منقرض شده در اواخر کرتاسه آن بعدها کشف شده در سال 1938 در سواحل جنوب آفریقا. تنها زندگی coelacanth گونه است Latimeria chulmnae و latimeria menadoensis آن تغییر یافته است به عنوان فسیل زنده از آنجا که آنها برای اولین بار کشف شد به عنوان مرده فسیل قبل از آنها در واقع کشف شده در فرم نمونه زنده.

نکته منحصر به فرد با coelacanth است که آنها برخی از ویژگی های است که't در اختیار هر موجودی دیگر مثلا آن بدن Cosmoid مقیاس است که عمل مانند زره محافظ بیرونی آن. این شهر همچنین دارای یک داخل جمجمه مشترک است که اجازه می دهد تا آن را به باز کردن دهان خود را بسیار گسترده تر از معمول ماهی و توخالی ستون فقرات. این امکانات را می دهد که دانشمند و محققان اضطراب به تحقیقات بیشتر در آن ساختار بدن.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته از coelacanth ماهی است که آن را ایجاد یک پیوند بین ماهی ها و دوزیستان این است که چرا این چنین اهمیت بیوتکنولوژی. از این رو دانشمندان با استفاده از ژن های آن برای اندازه گیری تفاوت های ژنتیکی از coelacanth DNA. دلیل این است که coelacanth احتمالا زنده می ماند در بیشتر شرایط نامطلوب و می تواند بیماری های جدید.

برای زیست شناسان این coelacanth یک گونه مهم در تکامل از چهار خمیده حیوانات, معمولا شناخته شده به عنوان تترا غلاف. این مهم است زیرا آن را می گوید زیست شناس در مورد ژنوم و تکامل امروزی مهره داران از مدرن و روز کشش به بیش از میلیون سال پیش.

این coelacanth با توجه به دانشمند مهم است زیرا آنها بر این باورند که ممکن است منجر به مدرن و روز مهره داران هستند که زندگی بر روی زمین. این منجر به دانشمند تحقیق بیشتر بر روی ژن و خون ساختار coelacanth به تعیین و اثبات فرضیات خود را.

کشف coelacanth ساخته شده این امکان را برای دانشمندان به تحقیقات بیشتر در عادات تغذیه و حالت مثل زیرا آنها هرگز مشخص چگونه coelacanth تکثیر و چگونه خود را برای لقاح رخ می دهد. دلیل این است که دانشمندان تا به حال تنها گیر افتاد, بزرگسالان' coelacanths و هرگز آنهایی که جوان. خود را با انها ساخته شده است این امکان را برای دانشمندان به تحقیق در آنها و کشف نظریه های جدید در مورد آنها مربوط به سایر مهره داران.

اهمیت coelacanth برای نظریه تکاملی و palaeontology نشان داده شده است به موازات فرهنگی و ادبی و هنری مناطق میراث انسانی. از طریق تکامل آن را دانشمندان به مقایسه آن تکامل و تطبیقی ویژگی های فعلی تکامل وضعیت انسان ها و شاید قادر به پیش بینی نتیجه در آینده است.

ظهور Coelacanth داده است این کشورها یک منبع درآمد در بخش گردشگری به دلیل آن است که جذب بسیاری از کارشناسان محیط زیست و دانشمندان که در سفر به کشورهای یاد بگیرید و ببینید که برای خود زندگی فسیلی و تحقیقات خود را کنید و سعی کنید برای پاسخ به آنچه که آنها تا به حال شک و تردید در مورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *