Collecta اطفال تی رکس دایناسور مدل بررسی

[ad_1]

Collecta نوجوان T. rex دایناسور مدل بررسی

Tyrannosaurus rex ممکن است معروف ترین از همه دایناسورها اما آمار و ارقام از کودک Tyrannosaurs هستند و چند دور بین. Collecta مستقر در شرق دور را تولید می شود نه در مقیاس ماکت یک جوان Tyrannosaur برای دایناسورها و حیوانات ماقبل تاریخ سری مدل و چه خوب رقم آن را بیش از حد.

این مدل اقدامات حدود نه سانتیمتر در طول آن کوتاه و پر از کنده درخت پوزه به این نکته از آن راه راه دم و آن را کمی بیش از پنج سانتی متر بلند است. مدل شده و مجسمه را به این تصور که این جوانی بود پر طرفدار. Palaeontologists بر این باورند که خونگرم (endothermic) حیوانات مانند T. rex ممکن است تحت پوشش عایق پر برای کمک به آنها را گرم نگه دارید.

پاهای بلند

ایستاده بر پاهای این نوجوان خیلی بیشتر agiile از فیلم حیوانات. احتمالا تا به حال به عنوان آن را در منو برای دیگر اواخر کرتاسه شکارچیان حتی اعضای خود را از خانواده و خواهر و برادر. مدل های پشتیبانی شده بر روی یک پایه این مجوز سه انگشتان پا به توان تقریبا در نسبت با بقیه بدن اگر چه پس هیچ Tyrannosaurus rex کودک اسکلت تا کنون یافت شده است بدن نسبت تقریبی هستند. برخی از ناقص مواد فسیلی از جهنم نهر تشکیل غربی ایالات متحده و بخشی از مهره داران فسیل مجموعه در موزه تاریخ طبیعی لس آنجلس (کالیفرنیا) شده است و نسبت به یک کودک T. rex اما تعدادی از دانشمندان سوال که آیا این فسیل در واقع نشان دهنده یک نوجوان از گونه.

دیستال رشد مورد استفاده برای ایجاد دایناسور مدل

مفهوم علمی از دیستال رشد استفاده شده است برای ایجاد این Colleca دایناسور مدل. حیوانات داده شده است نسبتا بلند و اندام نسبت به آن سر و بدن است. به عنوان یک بزرگسال بدن نسبت T. rex خواهد شده اند بسیار متفاوت است.

یک استتار درنده

مدل نقاشی شده با رنگ سبز و قهوه ای راه راه با یک “V” شکل در پشت گردن گردن و پشت و در جلوی لگن. سر بیشتر است اما قهوه ای با ته رنگ مایل به قرمز در پشت چشم است. این رنگ را کمک به استتار این دایناسور جوان و جلوگیری از آن را از در حال کشف شده توسط شکارچیان.

عالی ماکت دایناسور

نوزاد Tyrannosaurus rex دایناسور این است که علاوه بر این بسیار عالی به Collecta مدل محدوده. این آثار به خوبی با 1:40 مقیاس بالغ T. rex مدل است که می توان در مدل لوکس سری. ما امیدواریم که که این تولید کننده می رود در را بیشتر دایناسور نوزاد مدل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *