Collecta در مقیاس 1:20 Carcharodontosaurus دایناسور مدل بررسی

[ad_1]

این Collecta در مقیاس 1:20 لوکس Carcharodontosaurus دایناسور مدل بررسی

در اصل به عنوان یک نوع از Megalosaur دایناسور Carcharodontosaurus برای اولین بار به صورت علمی شرح داده شده در اواسط سال 1920's. فسیل شده بود جمع آوری شده از مصر توسط یک آلمانی به رهبری اعزامی متاسفانه بسیاری از فسیل های مرتبط با این حفاری ها ذخیره شد در یک موزه و پس از آن توسط متفقین حملات هوایی در جنگ جهانی دوم. اما یک آمریکایی از سفر به مراکش کشف بیشتر شواهد فسیلی از این گوشت-غذا خوردن دایناسور و بسیاری از آنچه ما امروز می دانیم در مورد Carcharodontosaurus می آید از مطالعات از این درهم فسیلی مواد.

Carcharodontosaurus saharicus و همکاران

حداقل دو گونه شناسایی شده اند. این دایناسور در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان یک عضو از Allosaur خانواده (allosaurids) بسیار موفق از گروه های بزرگ به عظیم Theropod دایناسورها که زندگی در اواخر ژوراسیک و کرتاسه. فسیل Carcharodontosaurus مورخ شده است به حدود 100 میلیون سال پیش و این دایناسور یک غول درنده

جمجمه بزرگتر از یک T. rex جمجمه

اندازه برآورد متفاوت است به عنوان نزدیک به کامل نمونه فسیلی تا کنون یافت شده است. بسیاری از palaeontologists تخمین می زنند که این جانور در حدود دوازده تا چهارده متر طول و وزن آن بیش از شش تن است. این باعث می شود آن را در میان بزرگترین گوشت-خوردن دایناسورها شناخته شده به علم است. بزرگترین جمجمه نمونه اقدامات 1.53 متر است و بزرگتر از بسیاری از جمجمه همراه با Tyrannosaurus rex .

Collecta Carcharodontosaurus

این Collecta Carcharodontosaurus اقدامات در اطراف سی و دو سانتیمتر در طول و قابل توجه سر می ایستد بیش از ده سانتیمتر بالا است. بر اساس یک فرد بالغ Carcharodontosaurus که در اطراف سیزده متر طول (در نظر گرفتن ميانگين دمای اندازه گیری) ما تخمین می زنند که این مدل در حدود 1:40 مقیاس. این دقیقا همان مقیاس که توسط تولید کننده (Collecta).

دقیق دایناسور ماکت

مدل رنگ برنز رنگ با راه راه سیاه و سفید در حال اجرا در امتداد بدن است. این راه نیز در حال حاضر در دم بلند. ماکت زیبایی متعادل می ایستد و بدون کمک از یک پایه. دو آبی پاشیده می شود در اطراف چشم و پوزه بوده و به رنگ کرمی و سفید رنگ. این تضاد خوبی با شنی رنگی زیرین مدل. این Carcharodontosaurus ماکت یک ردیف از برجسته برآمدگی است که فرود از پشت جمجمه, در امتداد گردن و پایین بدن به بالا از دم. دیگر ردیف های بزرگ مقیاس را می توان در جزئیات texturing از دایناسور's پوست.

بتواند دست و دندان بزرگ

بلند و باریک جمجمه بسیار خوبی گردد و باز آرواره نشان می دهد دندان های بزرگ این دایناسور بسیار واضح است. هر دندان بسیار خمیده و ریز دندانه دار به کمک این دایناسور تکه تکه های گوشت از قربانیان آن است. شیار در طول دندان های مجاز جریان خون به دور است. مانند بسیاری از دیگر allosaurids این دایناسور تا به حال سه انگشتی دست. آغوش این دایناسور بزرگتر بود از در اندازه مشابه tyrannosaurids و آنها استفاده شده است می تواند برای کمک به درک و امن تلاش طعمه.

این مدل بسیار عالی ساخته شده توسط Collecta و این فوق العاده است برای دیدن یک ماکت فوق العاده درنده مانند Carcharodontosaurus اضافه شده به یک دایناسور مدل محدوده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *