Ibanez SC500 بررسی

[ad_1]

Ibanex sc500, چه کسی به نام یک ابزار ویژه ای است که شما برنده't پیدا کردن در همه جا ساخته شده در ژاپن است.

ترکیبی گیتار سیم های ساخته شده از نایلون و آن در درجه اول طراحی شده به عنوان یک کلاسیک می پردازیم. شکل Ibanex sc500 و همچنین بسیاری از ویژگی های آن این است که از یک گیتار الکتریکی. آن است که بیشتر جامد بدن از دومی است.

هر چند اصلاح آن بدن ما را به یاد یک صابر ایجاد شده در چوب ماهون با بالا ورقه ورقه شدن از صنوبر. طرح Ibanex sc500 بدن دارای یک اتصال سه راه راه سیاه و سفید. گردن ساخته شده از دو قطعه چوب ماهون است پیچ و مهره ای با چهار پیچ گردن مشترک است که همه دسترسی داشته باشید.

25-اینچ طول مقیاس بر روی چوب بلسان بنفش انگشت گیتار بزرگتر است از Strat استاندارد اندازه گیری اما کوچکتر از یک Les Paul. این Ibanex sc500 22 frets نسبتا کوچک است. آن نقطه میانگین اندازه صدف آبالون و زیبا. یکی دیگر از دو نقطه از صدف آبالون استتار پیچ یا boltings که نگه داشتن پل چوبی نصب شده است.

بدن از Ibanex گیتار sc500 دارای براقیت بالا بدن که روشن است پوشش داده شده است. گردن و headstock عقب تر مات به آنها احساس می کنید. این headstock است چاک دار با Ibanez آرم منبت کاری شده در بالا. این sc500 همچنین صفحه نمایش رنگی طلا تنظیم گیره نصب شده در سمت است که شامل قشنگ لاک پشت مانند سر.

شش قطعه مبدل در داخل گیتار, پل, ترجمه رشته' ارتعاشات به سیگنال های الکتریکی. این گیتار دارای یک پیش تقویت کننده است که توسط باتری همراه با یک گلدان حجم و بالا پایین اکولایزر دوگانه ممنوعیت. پشت Ibanez, گیتار sc500 همچنین دارای یک باتری اضافی محفظه به طوری که شما به راحتی می توانید جایگزین آن 9 ولت باتری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *