Ichthyosis – خلاص شدن از آن

[ad_1]

“جینا” تا به حال یک مشکل است. او تا به حال شده است به بیش از 10 پزشکان در عین حال هیچ کس نمی تواند شناسایی علت ترک خورده لایه برداری پوست در پاها. آنها فوق العاده دردناک به خصوص در شب و پوست او نگاه به عنوان اگر آن را ساخته شده از فلس ماهی به جای گوشت انسان.

در نهایت یک پزشک تشخیص داده ichthyosis نادر اختلال پوستی است که باعث می شود پوست خیلی خشک و پوسته پوسته آن را به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد متعلق به گونه های دیگر. در واقع کلمه می آید از یونان باستان ریشه ichthys که بدان معنی است که جای تعجب نیست ماهی. در حالی که به شدت از ichthyosis می تواند از فردی به فرد Jenna مورد بود و بدیهی است که بسیار شدید است.

“این بود که اغلب فقط ساده عذاب می گوید:” جینا 28. “پاهای من درد نکنه واقعا بد و زمانی که من استفاده می شود به قرار دادن آنها را در باند در شب بانداژ خواهد چوب به پاهای من آن را فوق العاده دردناک به پوست کردن.

“هر زمان که من می خواهم چماقی من می خواهم دعا چراغ ها را خاموش ماندن بود که من بیش از حد خجالت برای هر کسی که برای دیدن من. آنها نگاه کاملا شنیع و من می خواهم نگه داشتن آنها را به طور کامل پنهان در طول روز فقط به خاطر اینکه احساس کردم خیلی شرمنده.”

در نهایت یک پزشک تشخیص داده ichthyosis نادر اختلال پوستی است که باعث می شود پوست خیلی خشک و پوسته پوسته آن را به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد متعلق به گونه های دیگر. در واقع کلمه می آید از یونان باستان ریشه ichthys که بدان معنی است که جای تعجب نیست ماهی. در حالی که به شدت از ichthyosis می تواند از فردی به فرد Jenna مورد بود و بدیهی است که بسیار شدید است.

چه Ichthyosis?

در افراد با پوست لایه بیرونی یا اپیدرم حاوی سلول هایی است که به طور مداوم در حال تقسیم و سپس ریخته بودن. مردم با ichthyosis اما یا باید سلول های پوست است که تکثیر در نرخ هشدار دهنده است که بسیار سریعتر از آنها می تواند روشن یا مقیاس است که نمی ریختن در همه, در نتیجه باعث تقویت پوست می شود.

در نتیجه این معمولا ژنتیکی, بیماری پوستی است که سلول های توده ای در بالای یک دیگر ایجاد ضخامت پوسته پوسته ظاهر. گاهی در موارد شدید مانند جینا را پوست می شود تقریبا نحو تحملناپذیری خشک و ترک و حتی می تواند در محدود کردن جنبش. معمولا پاها مبتلا هستند اگر چه گاهی اوقات دست و اسلحه به عنوان به خوبی.

مشکل این است که به دلیل این بیماری نسبتا نادر است بسیاری از پزشکان و حتی برخی از متخصصین پوست ممکن است تشخیص آن را برای آنچه در آن است, از این رو به اشتباه درمان – یا تجویز درمان در همه.

وجود دارد چند نوع اصلی از ichthyosis از جمله:

* ارثی Ichthyosis ولگاریس. شایع ترین نوع تاثیر در حدود 95 درصد از مردم با ichthyosis. پوست ممکن است عادی به نظر می رسد هنگامی که یک کودک متولد شده است اما علائم معمولا به نظر می رسد در سن پنج سالگی در آخرین. تمام نقاط بدن می شود و اغلب همراه با درماتیت آتوپیک. تخمین زده می شود که حداقل یک نفر در هر 300 در ایالات متحده این بیماری به برخی از درجه و نژاد و sex اهمیت دارد. یک کودک از پدر و مادر مبتلا به این اختلال است یکی دو شانس داشتن آن را به عنوان به خوبی.

* Ichthyosis به دست آورد. به عنوان نام نشان می دهد این نوع از اختلال است به دست آورد و معمولا به نظر می رسد در بزرگسالی است. آن است که بسیار نادر است و اغلب نسبت به مصرف برخی داروها و یا به دلیل مبتلا دارای یک زمینه ای پزشکی و یا سایر بیماری هایی مانند HIV/AIDS و جذام انواع خاصی از سرطان و یا مشکلات غده ای. شدت تغذیه نامناسب نیز ممکن است نقش مهمی در این که آیا یک فرد بدست می آورد ichthyosis.

* Harlequin Ichthyosis. یک بیماری مادرزادی که در آن نوزاد متولد شده است با ضخامت پوست در سراسر بدن است که در نهایت ترک خوردگی و علل عمیق, درد مقعد, شقاق. فوق العاده نادر شانس داشتن آن تنها یک در یک میلیون هم به عنوان پدر و مادر باید حامل. ترین کودکان متولد شده با این وضعیت زودی پس از مرگ متولد می شوند به علت از دست دادن مایع اگر آنها زنده ماندن امید به زندگی بسیار بالا است.

علائم و نشانه های

می توان آن را دشوار برای پزشکان برای تشخیص ichthyosis اگر چه آن است که نسبتا شایع است به عنوان اشکال خفیف هستند آسان به اشتباه با سایر بیماری های پوستی. به عنوان شرایط مانند اگزما اغلب تحت درمان با استروئیدها که ichthyosis پاسخ نمی دهند (نگاه کنید به زیر) این مهم به تشخیص صحیح.

در اینجا برخی از نشانه مراقب اگر شما گمان می برند شما و یا فرزندان خود را ichthyosis ولگاریس شایعترین نوع:

* پوسته پوسته شدن در مقابل پاهای

* پوسته پوسته شدن در پشت بازو

* پوسته پوسته شدن در پشت و یا پوست سر

* پوسته پوسته شدن بر روی گونه ها و پیشانی است که برجسته تر در کودکان از سن و سال

نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد نیز در مناطق خاصی از بدن که تحت تاثیر این بیماری, بنابراین اگر شما خارش و پوسته پوسته پوست در آن مکان وجود دارد یک فرصت عالی را از آن چیز دیگری است. این مناطق عبارتند از: شکم چهره جلوی گردن و چین در مقابل زانو و آرنج (که معمولا نخست مکان برای اگزما).

گزینه های درمان

در حالی که ichthyosis vulgaris ممکن است بهبود با سن اغلب ثابت درمانی مورد نیاز است برای نگه داشتن پوسته پوسته شدن تحت کنترل و بیمار احساس راحتی بیشتری در خود پوست است. معمولا یک رویکرد دو جانبه گرفته شده است یک نرم کننده یا مرطوب کننده برای آبرسانی پوست دیگر یک پماد برای جلوگیری از رطوبت حاصل از تبخیر و ساخت پوست خشک و حتی بیشتر.

معمولا آلفا-هیدروکسی اسید استفاده می شود برای محافظت در حالی که راه حل های دیگر هستند به محل قرار را سخت ترازو و آشکار تر پوست. اسید سالیسیلیک است که معمولا استفاده می شود, چه چیزی شما را استخدام خواهد بستگی مشاوره از دکتر خود. استروئیدها معمولا کمک کند اگر چه موضعی رتینوئیدها می تواند مفید باشد.

در Jenna مورد او توصیه به اعمال هر دو مرطوب کننده و پماد چند بار در روز و بسته بندی در سلفون هر شب هنگامی که آنها به اندازه کافی آبش. در عرض چند ماه وضعیت او بهبود یافته و به نقطه ای که در آن مقياس دیگر قابل مشاهده در همه. “من به معنای واقعی کلمه داده شده است به عقب, زندگی من,” او می گوید.

اطلاعات در این مقاله در نظر گرفته شده است به جای تخصص پزشکی و مشاوره خود را ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. ما شما را تشویق به بحث در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد درمان یا مراقبت مناسب ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *