Koi قیمت – نحوه تعیین قیمت مناسب برای Koi ماهی ؟

[ad_1]

Koi قیمت وابسته به چهار عنصر اصلی. آنها ارزش با توجه به شکل بدن و رنگ و درخشش و الگوی. مادر را تشخیص grand champion کوی از طریق آن شکل بدن است که مهم ترین عنصر در نظر گرفته شود. آن است که به آسانی دیده می شود از شکل بدن یک جوان که آیا یک کودک کوی اتحاد بالقوه برای رسیدن به حداقل 30 اینچ.

عامل تعیین کننده دیگر این است که درخشش. درست مثل مقایسه پنبه از ابریشم. معدنی خشک و کسل کننده ابریشم در حالی که در حال نرمتر و درخشانتر. با کیفیت خوب koi است که جذاب شین و درخشش در سراسر بدن است.

اما این ویژگی به کوی خیره کننده متوقف نمی شود در آن درخشش و عمق رنگ آن ضروری است به عنوان به خوبی. درست مثل زمانی که شما در حال نقاشی یک خانه. یک کت رنگ بر روی دیوار نیست آشکار آن درست است و رنگ طبیعی. اما استفاده از مقدار کافی از رنگ بر روی دیوار خود را کاملا به شما یک نتیجه رضایت بخش. همان می رود با عمق رنگ کوی. این به این معنی است که koi fish است که از بالاترین درجه حتی به عنوان آنها بالغ شما خواهد شد شگفت زده برای دیدن که رنگ تغییر نمی کند بر خلاف نور رنگی کوی به عنوان آنها بالغ رنگ نیز محو کردن.

سیاه و سفید رنگ از سوی دیگر است که به سختی به یک الگوی پایدار نیست تا سوم آن سال است. الگوی مهم نیست برای پرورش دهندگان آن را به عنوان درجه یا مقیاس عمیق و براق جوهر سیاه و سفید است که مهم است. اگر این است که دیده می شود این همان براق سیاه و سفید جوهر آشکار خواهد شد و پس از چند سال به عنوان آنها بالغ.

در نهایت باید الگوی مناسب به معیارهای هر کوی در رقابت است.

با این مادر می تواند طبقه بندی ماهی خود را در چهار دسته یک ستاره در هر عنصر. اگر یک ماهی خاص می شود چهار ستاره و سپس آن را با قیمت مناسب و بالاترین و یا مشخص شده به عنوان بالاترین کیفیت koi fish. اگر یک ماهی می شود سه ستاره و سپس آن مکان دوم در رتبه و غیره و غیره.

کوی پرورش در امروزه تقاضا برای تعدادی از دلایل. یکی آن است که یک پتانسیل درآمد کسب و کار تولید یا دوم یک مادر است که با غرق لذت به افزایش از جمله گونه های زیبا و استخراج آنقدر تحقق در پرورش کوی.

خوب تربیت کوی می تواند کمکی بکند یک قیمت خوب در بازار است. این یکی دیگر از راه های تعیین کوی قیمت.

کوی با ویژگی های متمایز و منحصر به فرد one-of-a-kind کوی باعث می شود آن را گران تر از ماهی است. آنها به طور معمول پرورش از گونه های با کیفیت بالا که معمولا آشکار در شکوه رنگ. دوباره مادر می تواند تقاضای یک معامله خوب از آن به خصوص مشتاق به جمع.

خوب پرورش دهندگان دقیق وقتی که می آید به پرورش. در سفارش به فرزندان که جذاب و با وضوح رنگ الگوهای یک به طور قابل توجهی با کیفیت بالا, مرد و زن, koi باید تربیت با هم. این نوع از کوی قادر به تولید تعدادی از فوقالعاده فوق العاده سرخ. تولید چنین سرخ را به مادر یکی دیگر قیمت خوب.

Koi قیمت می تواند فریب به یک تجربه سرگرمی. عاقلانه است که باید با احتیاط در هنگام خرید بسیار قیمت, گران کوی. ظاهر است نه تنها عاملی که باید در نظر گرفته شود اما سلامت و توانایی تولید مثل است که به عنوان مهم به عنوان ظرافت و زیبایی است. بنابراین حساس به راهنمای در خرید و یا در قیمت گذاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *