Koi Fish معنی رنگ – مقدمه به کوی نماد

[ad_1]

هیچ فرد است که می تواند انکار کند که ماهی کوی زیبا هستند. آنها علاوه بر خوش آمدید به محوطه سازی و زیبایی از ماهی مصمم است با بسیاری از رنگ خود را. چه شما نمی ممکن است متوجه است که وجود دارد تفاوت قابل توجهی در Koi fish معنی رنگ. الگوهای همچنین می تواند کمک به تعیین مطلوبیت ماهی. رنگ ماهی و الگودهی و مقیاس جهت گیری بسیاری برای تعیین ارزش ماهی. بیشتر رنگ در ماهی بالاتر قیمت در بسیاری از شرایط است. بسیاری از ماهی شبیه ماهی کوی رنگ معانی است. آنها متفاوت از روابط خوب به ثروت در یک فرم و یا دیگری.

در حالی که بسیاری از مردم را انتخاب کنید کوی در کوی معنی رنگ وجود دارد آن را انتخاب کنید که ماهی فقط برای زیبایی آنها ممکن است اضافه کردن به خود را Koi pond.

این Yamabuki Koi fish معنی رنگ یا ماهی طلا است نماینده رفاه و بدیهی است که طلا. آیا صاحبان این ماهی طلا در حال ارسال یک پیام است که آنها زمانی که ثروت و یا امید ماهی را به ارمغان بیاورد برنده بلیط بخت آزمایی خود را به آینده است و رمز و راز. آن همه بستگی به انتخاب شخصی است. را انتخاب کنید یک Yamabuki که به نظر می رسد بیش از حد رنگ زرد است. این نوع از کوی ممکن است دچار لکه های قرمز بر روی سر خود را. این طلا/طلا زرد / کوی محبوب با مردم با استخر که تمایل به تحت فیلتر شده است.

Ogon در حال خاکستری/پلاتین رنگ و همچنین یک نماینده از تحقق ثروت است. این ثروت است که به طور خاص به دست آورد موفقیت در کسب و کار. این می تواند امید برای موفقیت در کسب و کار و یا موفقیت است که در حال حاضر به دست آمده است. این ogon کوی همیشه فلزی و آسان برای دیدن رنگ سبز روشن و یا استخر. آنها منحصر به فرد در رنگ اما همیشه فلزی. انتخاب رنگ بستگی دارد چه ماهی کوی رنگ به این معنی که شما به دنبال و یا آنچه شما تمایل به اضافه کردن به استخر خود را.

مرموز و قابل توجه به دنبال سیاه و سفید ماهی است به نام Kumonryu. این نام اژدها تحول در ژاپن است. جت سیاه و سفید شبیه مواج ابرها در برابر یک استارک آسمان سفید. این بدون انواع کوی تغییرات الگوی طول سال است. در زمستان آنها در درجه اول سیاه با سفید ظاهر می شود در بهار و تابستان است.

Ochiba Koi یک نور آبی/خاکستری رنگ با برجسته از مس زرد یا ممکن برنز. برخی می گویند که آنها شبیه پاییز برگ های شناور در آب در حوض خود را. ترجمه تحت اللفظی است که “برگ افتاده.” این است که بسیار بزرگ کوی و محدوده به 27-29 اینچ به طول.

Karasugoi جامد هستند ، هنگامی که شما شروع به خرید خود را اعزامی برای یک karasugoi مطمئن شوید که شما را انتخاب کنید که سیاه و خاکستری است. بررسی ماهی بد مقیاس و یا زخم. هر دو از این منحرف کردن اذهان از ظاهر کوی. ترجمه karasugoi است “کلاغ” و یا سیاه با سفید.

جامد زرد, غیر فلزی به نام kigoi. با ارزش ترین kigoi بسیار چشم های قرمز که به آنها می دهد و نه وهم آور نگاه کنید.

Goshiki کوی هستند زمخت از taisho sonshoku و asagi. این نظریه شده است بصورتی پایدار و محکم تعیین می شود. آنها استفاده می شود را شامل می شود با kawarimono کوی. قوام اخیر تولید به دست آورده اند آنها یک برچسب همه خود را. آنها قرمز نشانه گذاری شبیه به Kohaku اما نه در نظر گرفته به شدت. ممکن است مقیاس در حال حاضر در رنگ قرمز نشانه گذاری. امین خواهد بود به شدت بر روی سفید.

Bekko کوی می تواند قرمز و سفید یا زرد است. سیاه و سفید وجود دارد نشانه گذاری بر روی بدن خود را نیز که اضافه کردن به درخواست تجدید نظر خود را. ترجمه تحت اللفظی Bekko است پوسته لاک پشت. دوباره باید گفت که رنگ های متفاوت و ترکیب را می توانید ترجمه های ماهی کوی رنگ معانی کمتر متمایز است.

این Tancho است که توسط یک پچ قرمز بر روی سر. آنها نه به صورت مستقل از کوی و می تواند تربیت را از گونه های مختلف. پچ خود را تنها به نظر می رسد در این منطقه از سر و نمیتوان آنها را به تولید انبوه است. شایع ترین هستند تمام سفید با tancho. این tancho goshiki است کوی پنج رنگ است که tancho. کنتراست سفید درخشان باعث می شود ظاهر tancho مشخص خواهد شد و افزایش ارزش ماهی.

Koi fish معنی رنگ را می توان با تحت اللفظی ترجمه ژاپنی و یا شما می توانید ابتکار عمل را به برچسب آنها را با انتخاب خود را از معانی است که با توجه خاص خود را برکه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *