Manuka عسل بهترین ترکیب طبیعی موجود برای درمان مشکلات پوست و بدن

[ad_1]

Manuka عسل کاملا موثر درمان برای درمان مشکلات متعددی از بدن و پوست است. در واقع بسیاری از فیلسوفان باستان توصیف کرده اند شهد به عنوان یک “پزشکی خدایان”. آن است که به اصل ماده طبیعی برای درمان مسائل مختلف با بدن و پوست است. تشکیل شده از monoglyoxal و پراکسید هیدروژن نسبت مساوی شهد را می توان از زنبور عسل است. زنبورها معمولا جمع آوری قدرتمند شهد از گل از manuka بوش. این شهد شکل monofloral عسل.

با آگاهی از استفاده از مواد طبیعی برای درمان مشکلات در صورت و بدن, سلامت, manuka عسل دوباره یک موقعیت قابل توجهی در دارویی نقشه. می توان آن را مورد استفاده برای درمان گلو ترش سرد می سوزد و حتی آکنه و لکه های. قدرت خود را تعیین می شود با آن شدت monogloxal محتوا. این است که معمولا نشان داده شده با یک مقیاس.

قبلا شهد از دست داده بود با کشف تعجب داروها مانند پنی سیلین آموکسی سیلین و حساس به متی سيلين. این تکامل رو کل جهان توسط طوفان شد و به عنوان یک فرمولاسیون منحصر به فرد. به تدریج قدرتمند عنصر طبیعی خود را از دست داده و درخشش. این را دیدم آن را کاهش خارج از خط. اما در عین حال دوباره سوپر پزشکی پیدا کرده است جای خود را در میان تمام داروها مهم است ، بیشتر چه, آن را به طور کامل امن و طبیعی است.

استفاده از Manuka عسل

آن است که به طور موثر به شکایت در جنبه های مختلف زندگی. آن است که مناسب ماده برای درمان پوست و حتی اختلالات بدن. این باعث می شود ترکیب بسیار قدرتمند و یک ترکیب فوق العاده برای درمان تقریبا در برخی از عمده مصائب در پوست و بدن است.

استفاده از پوست

شهد استفاده می شود به طور موثر برای درمان برخی از مشکلات جوانان و سطح خارجی پوست. بررسی کنید که آنها چه هستند ؟

• لکه های پوست

• آکنه و جوش

• تدابیر سطح و تولید کلاژن

• کاهش علائم پیری مانند چین و چروک

• مانع از ظهور رادیکال های آزاد

• تغذیه پوست

• تولید یک درخشش طبیعی

• باعث ترمیم پوست

استفاده در بدن

شهد نیز استفاده می شود برای درمان بسیاری از مشکلات بدن

• درمان عفونت و همچنین MRSA (ویروسهای)

• درمان زخم پوست و معده

• جلوگیری و درمان ترش گلو و سرماخوردگی

• درمان سوختگی جزئی و همچنین زخمهای فشاری

UMF و MGO امتیاز

این عوامل تعیین قدرت شهد. این به طور موثر می تواند به تصویر کشیده شده در یک مقیاس از 0 تا 30. برای یک مقیاس از 0 به این معنی که حداقل قدرتمند و 30 به معنی حداکثر پتانسیل در درمان بیماری های پوست و بدن است. هر UMF رتبه زیر 10 در نظر گرفته شده است به عنوان مهمترین و بی پیرایه است و نه توصیه می شود برای درمان استفاده است. از این رو بالاتر امتیاز بیشتر است قدرت شهد.

این UMF عامل و یا غیر پراکسید هیدروژن محتوا در ترکیب چیزی است که فراهم می کند که بالقوه برای حمله به چنین مشکلات و درمان آنها و جلوگیری از بازگشت آنها. رتبه بندی بین 10-15 است که گفته می شود بهترین درمان چنین مصائب. یک UMF ارزش 16 و بالاتر است قوی برای درمان مشکلاتی از این قبیل.

MGO امتیاز شناخته شده است به عامل آن نیز نقش عمده ای در درمان مشکلات پوست. در واقع محقق آلمانی پروفسور توماس Henle اظهار داشت که اثربخشی این ترکیب صرفا با توجه به بهره وری از MGO محتوا.

پوست و بدن است که اغلب در معرض ابتلا به بسیار زیاد حملات عفونت و حتی بیماری از این رو آن را مناسب برای افراط به محصولات مصنوعی برای درمان و بهبودی از بیماری است. استفاده از manuka عسل, تعجب پزشکی است که کمک فوق العاده در چند پوست و بدن اختلالات است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *