Marvalous امگا 3 یک تهدید یک درمان یا هر دو ؟

[ad_1]

Marvalous امگا 3 است که ادعا می شود اولین بار در جهان محصول برای تحویل امگا 3 فواید در مقیاس پیش از این هرگز ممکن است در کل امگا 3 مصرف کننده تاریخ است.

در نظر بگیرید این واقعیت است که شما کشف خواهید کرد در این Marvalous امگا 3 نقد و بررسی و سپس شما می توانید تماس بگیرید در صورتی که این فقط یکی دیگر از جدیدترین و بهترین زرق و برق دار فروش اعتیاد به مواد مخدره و یا واقعی سلامت در دستیابی به موفقیت است که در واقع ممکن است مطرح هم به عنوان یک تهدید جدی برای جهانی امگا 3 صنعت و درمان به امگا 3 مصرف کننده.

برای شروع چنین grand بیانیه ای مثل این تساوی توجه زیادی به دلیل آن می آید در سراسر به عنوان یک چالش مستقیم به کل امگا 3 در بازار است. شما نمی بینید بسیاری از خود احترام شرکت های شجاعانه خود برای به چالش کشیدن کل صنعت بسیار اغلب.

به عنوان یک نتیجه, این Marvalous امگا 3 است شروع به جلب توجه از هر دو طرف حصار – نشئه کاربران و منتقدان به طور یکسان. بنابراین اجازه دهید نگاهی نزدیک تر whats باعث این همه شایعه و ببینید که آیا این واقعیت است یا داستان:

علمی اجماع بر ما فقیر رژیم غذایی

بله ما می دانیم که ما مدرن فرآوری مواد غذایی است که مواد مغذی فقیر و همه دیده ایم و شنیده تاثیر فست فود بر ما رژیم غذایی غربی. و البته از همه بیشتر شنیده امگا 3.

ما در حال حاضر تا به حال بیش از 15 سال از قرار گرفتن در معرض عمومی به تلاش های علمی تحقیقات بهداشتی جامعه است که فرهنگ غربی ما دارای یک رژیم غذایی به طور جدی فاقد امگا 3. جامعه علمی شده است و در حال تکان دادن پرچم قرمز برای برخی از زمان در حال حاضر.

آن را حتی در حال حاضر مشخص شده است توسط تحقیقات علمی که فقدان این روغن ضروری در رژیم غذایی ما باعث 96,000 ما مرگ در هر سال. آن را در حال حاضر 6 بزرگترین قاتل در ایالات متحده است.

این $7.5 میلیارد امگا 3 صنعت است که هنوز هم در حال رشد

مسابقه به تحویل امگا 3 برای برآوردن همیشه در حال رشد, سلامتی, بازار, در حال حاضر تحصیل مورد نیاز خود را برای امگا 3 است انواع زیادی از محصولات کاملا با طیف گسترده ای از قیمت ها و سطح کیفیت برای مصرف کننده را انتخاب کنید. به طور معمول مشتری می تواند انتخاب بهترین کیفیت, اما این همیشه مورد نیست.

آیا آنها به شما بگویم که کل داستان ؟

نه که ما می شده اند و با شوق و ذوق گفت: سازندگان از امگا 3 مکمل اما شده است وجود دارد برخی از چالش های عمده ای به این مکمل صنعت به ارائه گریزان امگا 3 به طور موثر مورد استفاده در بدن ما:

  1. همواره وجود دارد فاصله بین شناخته شده فواید امگا 3 و نقش آن در بدن ما اثبات شده توسط تحقیق و کمتر هیت نتایج در واقع تحویل به بدن ما گزارش شده توسط کاربران از امگا 3 مکمل. این چالش به خودی خود تقریبا باعث حقایق علمی به عنوان “پای در آسمان اعتیاد به مواد مخدره” برای برخی از امگا 3 مصرف کنندگان به دلیل سرخوردگی از امگا 3 محصولات مطابق با این انتظارات.
  2. برای بیش از 90 ٪ از بازار منبع امگا 3 از روغن ماهی. این به ارمغان آورده است با چالش های اضافه شده ایجاد نگرانی از آلودگی سموم است که این ماهی در اقیانوس ها مانند فلزات سنگین مانند جیوه و سرطان باعث PCB و حتی نگرانی های زیست محیطی از سنگین پرورش ماهی. به عنوان یک نتیجه شده است وجود دارد به دنبال فشار به سمت دیگر غیر اقیانوسی از منابع امگا 3 مانند برخی گیاهان مثل دانه کتان به عنوان مثال. این ایجاد یک شمارنده استدلال از روغن ماهی تولید, آیا ساده لوحانه و یا در غیر این صورت این ادعا که این گیاه از نوع امگا 3 (ALA) است نه تبدیل بدن به روغن ماهی از نوع (EPA, DHA) در مقدار کافی. این ادعا برگزار شد تا برای مدتی از آنجا که بسیاری از تحقیقات در گذشته در امگا 3 بوده و در EPA و DHA انواع و مطالعات نسبتا کمی در کارخانه امگا 3 علا نوع وجود نداشت علمی گزارش برای مقابله با این کار تا زمانی که به تازگی به واقع رد این ادعا است. امروز این ادعا شده است dis-اثبات رسیده است.
  3. اعم از گیاه یا ماهی امگا 3 مولکول بسیار حساس به اکسیداسیون هنگامی که در معرض نور و گرما یا اکسیژن و هنگامی که اکسید آن می رود فاسد, ارائه, امگا 3 بی فایده است. این است ایجاد یک چالش در درستی ارائه حساس امگا 3 به استفاده از بدن ما قبل از آن بد می رود در مسیر یا خارج و یا داخل بدن ما.

این Marvalous امگا 3 کشف

کشف یک گیاه جدید منبع امگا 3 توسط Marvalous L. T. D. – از این رو نام Marvalous امگا 3 در روغن سرد فشرده از دانه های منحصر به فرد گلی یکی از بیش از 2400 حكيم انواع شناخته شده است.

دانشمندان که کشف این گیاه منقرض شده بسیار هیجان زده بودند و باعث فوری ثبت اختراع به ثبت نام برای این کشف. در اینجا این است که کوتاه و خلاصه از نکات برجسته این Marvalous امگا 3 کشف:

  • ارزش موجود در این Marvalous روغن امگا 3 برای اولین بار مشاهده شده در تجزیه و تحلیل شیمیایی آشکار برخی تعجب آور مواد شرکت-موجود در روغن. این توصیفات که به دنبال از کاربران از این Marvalous امگا 3 روغن شروع به نشان می دهد که اولین مشکل در بالا ذکر شده است که ظاهرا حل شد.
  • این تعجب آور بازخورد موجب مطالعات بیشتر به عنوان به دقت علمی توضیح که چرا این نفت تولید شد فواید اعتقاد بر این بود تا کنون تنها در تئوری, در علاوه بر این به گزارش بسیاری از سلامت نتایج نه حتی به طور مستقیم نسبت به ضروری امگا 3 و اسید چرب است.

نتيجه گيری

این Marvalous امگا 3 است ادعا کرد که حل شد هر سه چالش های ذکر شده در بالا که زمان امگا 3 صنعت تلاش کرده است با: اثر عاری از سموم و اثرات جانبی و بیشتر از همه تعجب آور بسیار انعطاف پذیر و مقاوم در برابر اکسیداسیون.

تا کنون به عنوان از تاریخ جاری صورت گرفته است هر شناخته شده در آزمون ها و یا مطالعات علمی آمده بین Marvalous امگا 3 ادعا و بررسی واقعی مشتری فرستاده شده تا کنون. این گزارش مصرف کننده شهادت به نتایج تعجب آور پوشش کاملا طیف گسترده ای از بیماری های التهابی.

در نتیجه مشتاق ادعای Marvalous امگا 3 در واقع ممکن است ساخت یک استثنای نادر در جهان از بازاریابی اعتیاد به مواد مخدره. زمانی که یک استثنا مانند این اتفاق می افتد به رول توسط ما می توان آن را به راحتی از دست داده و در چشم انداز از “اغراق آمیز” ادعای بازاریابی و تبلیغات.

این زمان در اطراف, من پیشنهاد می کنم از دو را: نگاه نزدیک ممکن است به نوبه خود بسیار با ارزش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *