Meditation Music – Mp3 برای چاکراها

[ad_1]

برنامه دیگری برای موسیقی مدیتیشن.mp3 است برای باز کردن و تحریک چاکرا. چاکراها مراکز انرژی در بدن ما حاکم بر عملکرد صحیح ارگان های مختلف و همچنین زمینه های زندگی ما. فیزیک کوانتوم است و نشان میدهد که چگونه همه چیز در جهان ساخته شده است از همان اساسی در زمینه انرژی است. این انرژی می شود در حال حرکت تنظیم در فرکانس های مختلف به تولید بی شمار از چیزهایی که ما در درک جهان ما.

حتی آنچه که ما فکر می کنم به عنوان جامد اشیاء فیزیکی در واقع انرژی است. در علاوه بر این به آنچه که ما فکر می کنم ما به عنوان بدن فیزیکی ما نیز 'های انرژی' بدن و آن را در اینجا که ما پیدا کردن مراکز انرژی شناخته شده به عنوان چاکراها.

چرا مهم است برای باز کردن چاکراها و انرژی جریان? اگر ما منفی است که بر زندگی ما در نامطلوب راه این می تواند از برخی از تجربه منفی یا تروما از ما گذشته. روان درمانی مدرن تلاش برای آوردن این اغلب خاطرات سرکوب به سطح به طوری که آنها می تواند با رسیدگی و حل و فصل شود. این می تواند یک مشکل و فرایند طولانی با نتایج محدود. دلیل این امر این است که منفی یا تروما است که اغلب تسلیم در یکی از مراکز انرژی به معنای واقعی کلمه به عنوان اگر آن را در داخل بدن شما و گاهی اوقات هیچ مقدار از تلاش آگاهانه خواهد آن را لمس کنید. آن است که فراتر از مرزهای تفکر آگاهانه روند. بنابراین با استفاده از انرژی درمانی و انرژی به جریان آزادانه آغاز خواهد شد به 'شستشو' انرژی منفی دور و انرژی مثبت را به طور خودکار از طریق جریان به جای آن است.

چندین روش وجود دارد که باز و نیرو مراکز انرژی.

یکی به تجسم مراکز انرژی به عنوان گل لوتوس و دیدن آنها باز به عنوان یک جریان از سفید خالص جریان انرژی پایین از بالای سر و پایین ستون فقرات خود را به پایگاه خود را چاکرا است. روش دیگر این است که تجسم مراکز انرژی به عنوان حوزه های رنگی از نور; تاج چاکرا به طور مستقیم در بالای سر خود را و رنگ آن بنفش است. بعد می آید چشم سوم که در وسط پیشانی خود را و رنگ آن نیلی. در گلو, البته, چاکرای گلو که آبی است. چاکرای قلب در وسط قفسه سینه به رنگ سبز است. شبکه خورشیدی زرد است. چاکرای خاجی در ناحیه تناسلی است نارنجی و باس چاکرا در پایه ستون فقرات شما قرمز است.

در نهایت شما می توانید با استفاده از تن های موسیقی, زمزمه یا آواز خاص توجه داشته باشید که مربوط به هر مرکز انرژی یا گوش دادن به یک موسیقی مدیتیشن.mp3 است که موسیقی به خصوص تنظیم برای هر چاکرا. وجود دارد چاکراها و آنها هر کدام خود را موسیقی تن. جالب توجه است وجود دارد تن های موسیقی غربی و موسیقی در مقیاس; CDEFGAB. هر یک از این هفت چاکرا مربوط با این هفت تن های موسیقی, شروع با C در 'Root' و صعودی از طریق همان هفت تن از مقیاس.

موسیقی تنظیم شده در این ویژه کلید و سپس می تواند موثر در تحریک و باز کردن چاکراها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *