OPAS در راس کلینیک پزشکی مدیریت

[ad_1]

شما صاحب مرکز بهداشتی-درمانی می توانید لذت بردن از آزادی از مدیریت پزشکی که OPAS (آنلاین بیمار Appointment Scheduler) است که در راس آن است. OPAS که این واژه نشان می دهد که این سیستم که مبتنی بر وب است و اجازه می دهد تا بیماران برای ثبت نام رایگان. هنگامی که آنها ثبت نام خود آنها اعطا با دسترسی به بیمارستان سیستم مدیریت جایی که آنها می توانید به کتاب قرار ملاقات خود را برای دیدن نگران ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بدون نیاز به صحبت انسانی پزشکی پذیرش می باشد. است't آن را بهترین راه برای کاهش خطا از همان زمان سهم به دو یا بیشتر از افراد مختلف (به عنوان زمان همپوشانی)? زمان همپوشانی یکی از شایع ترین apathies مشاهده شده در مدیریت پزشکی (کلینیک بیمارستان یا خانه سالمندان) وقتی بازیگران انسان هستند.

آنلاین بیمار قرار ملاقات برنامه ریزی سیستم می آید با بسیاری از مزایای. برای اولین بار در میان تمام است آن است که سیستم های مبتنی بر وب است که اجازه می دهد تا بیماران برای دسترسی به سیستم از هر نقطه و در هر زمان. آنها نمی نیاز به تماس با انسان های پزشکی پذیرش برای رزرو قرار ملاقات خود را. گفت: این مرکز بهداشتی در دسترس است 24/7 خدمات که در واقع یکی از راه های برای افزایش درآمد.

آنلاین بیمار appointment scheduler, همچنین شناخته شده به عنوان پزشک آنلاین قرار ملاقات برنامه ریزی سیستم می تواند به عنوان پزشکی سیستم پاسخگویی بیش از حد. طراحی و توسعه توسط کارشناسان بهداشت و درمان و علوم کامپیوتر این سیستم می توانید پاسخ بیماران' تماس بدون هیچ زحمتی. مالک می تواند خوراک اظهارات با توجه به خود و یا تخصص. علاوه بر چند زبانه گزینه های (به فرانسوی و چینی و اسپانیایی) سیستم بسیار مفید در حالی که مقابله با بیماران از کشورهای مختلف است. ویژگی های منحصر به فرد از OPAS را قادر می سازد سیستم برای پاسخ به بیش از یک تماس در همان زمان بدون نیاز مشغول تن برای هر یک از تماس گیرنده!

پزشک آنلاین قرار ملاقات برنامه ریزی سیستم نیز به عنوان پزشکی منشی مجازی. می توانید آن را به بیماران یادآوری خود را با توجه دنبال یو پی اس و یا بازدیدکننده داشته است به مراقبت های بهداشتی مرکز به هر دلیلی. برای مثال بیمار می تواند با ارسال یک هشدار تماس فقط یک روز قبل از او و یا او را پیگیری قرار ملاقات. به همین ترتیب فقط یک روز قبل از بیمار می تواند مورد توجه آزمون (بدن تست) -بگو آلبومين سرم و نیاز به مشاوره در مورد آزمون (به عنوان مثال نوشیدن مقدار زیادی از آب اما برای ادرار کردن به عنوان دلیل تست فوق العاده سونوگرافی پس از چند ساعت).

سیستم OPAS تبدیل به یکی از مهمترین و مفید پزشکی ابزارهای مدیریت است و به همین دلیل بسیاری از دفتر پزشکی اتوماسیون شامل این لیست خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *