Recat مسابقه بهمن XTR نقد و بررسی

[ad_1]

در چند سال گذشته Redcat مسابقه به بازار آورده طیف گسترده ای از وسایل نقلیه از 1/16 مقیاس تمام راه را به مقیاس 1/8 نیترو. آنها همچنین شامل در خط چهار مقیاس 1/10 خودروهای برقی ساخت خود را انتخاب و حتی بیشتر فراوان است.

هر کس می داند که شرکت های بزرگتر در R / C در بازار, اما من می خواهم برای پیدا کردن شرکت های کوچکتر با کوچکتر برچسب قیمت و کیفیت محصولات و خدمات خوبی! Redcat مسابقه است برخی از رقابت سختی خواهد شد و نیاز به وسایل نقلیه است که مقرون به صرفه و می تواند سوء استفاده به منظور رقابت.

این مقیاس 1/8 بهمن XPR توسط سگ بزرگ در خط خود را که کمی بزرگتر از زلزله است. برداشت اول خوب بودند. من عاشق این موضع گسترده و فربه نگاه کنید. این کامیون به نظر می رسد با دوام!

مشخصات:

مدل : بهمن XP

قیمت : $ 359.99

نوع: 1/8 کامیون هیولا

ظهر : 20″

عرض : 16″

ارتفاع : 10″

فاصله دو محور : 15 ''

ترخیص زمین : 3″

وزن : 7.25 پوند

موتور: M28 P3

انتقال : 1: 17.7 تک سرعت

تفاوت : Metal Gear

کلاچ : 3-کفش آلومینیوم

شاسی : 2.5 “6061 آلومینیوم

شوک : 4 قابل تنظیم روغن پر

ترمز: دو جراحی دیسک

مخزن سوخت : 125cc

برداشت اول

هنگامی که شما برای باز کردن جعبه شما در حال استقبال با رنگ روشن بدن. وجود دارد اختیاری بدن در دسترس است اگر شما don't مانند رنگ و یا طرح یکی می آید که با کامیون. و شما همیشه می توانید انتخاب کنید تا یک مقیاس 1/8 بدن خود را از سرگرمی های مورد علاقه فروشگاه! بدن است که می آید با این کامیون کامل است و نیاز به هیچ بیشتر کن!

وجود دارد اما یک چیزی که کمی در مورد بدن در این کامیون و به نظر می رسد کسب و کار عادی برای Redcat خط نیترو ماشین ها و کامیون ها. شما متوجه خواهد شد وجود ندارد موتور باز و بدن است نه قطع به ارائه ترخیص کالا از اگزوز خارج شوید. هر دو سریع و ساده همه چیز را به مراقبت از من و نه لذت می برد کار در معدن. شما متوجه خواهد شد که بدن کوه چاله ها از قبل حفر شده!

این کامیون به فروش می رسد به عنوان آماده برای اجرا (RTR) کامیون. که به معنی آن می آید با همه چیز شما نیاز به استفاده از کامیون به جز فرستنده باتری سوخت و زمینه تجهیزات.

بهمن می آید با یک رادیو 2.4 GHz سیستم است که کاملا کافی برای این کامیون. اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از رادیویی خود را, شما ممکن است به جای گیرنده خود را برای مطابقت با فرستنده به عنوان Redcat سیستم های رادیو ممکن است سازگار با مارک های دیگر است.

شاسی

شما متوجه خواهد شد بهمن سهام آن's شاسی با مدل های دیگر در Redcat صف. اما مزایای آن از لاستیک بزرگتر و قوی تر شوک و برج. این کامیون است که در جایی بین یک کامیون و یک بیش از حد رشد truggy. هر آنچه که شما تصمیم به آن تماس بگیرید, بهمن خوب به نظر می رسد و باید برخی از مجازات با این طراحی.

جلو سیستم تعلیق و سیستم فرمان به نظر می رسد بسیار قوی است. یکی از چیزهایی که من اغلب سفارش وقتی که من دریافت یک کامیون جدید است که قطعات سیستم تعلیق. نقش flips و دانلود آکروبات سخت بر روی یک کامیون از این اندازه و این غیر معمول نیست به ضربه محکم و ناگهانی یک هاب یا کنترل بازوی اما بهمن به نظر می رسد می شود بسیار قوی است و من امیدوارم که برای غافلگیر وقتی که هیچ چیز ترمز.

بقیه تعلیق, شوک, شوک صفحات و کروم به دنبال کت و شلوار در کیفیت. شوک قابل تنظیم هستند و این اتصال ورق ساده برای پاک کردن و تنظیم کنید.

نیروگاه

در حال حاضر اجازه دهید's نوبه خود توجه ما را چه می شود, بهمن در حال حرکت! یک بلوک بزرگ. 28 engin از SH موتورهای نصب شده است و آماده به لبخند به اتفاق می افتد! هنگامی که آن را رفتن زمان و شما فرمان پر قدرت از موتور است که قدرت تحویل داده شده است به چرخ ها توسط راه با کیفیت 3 کفش کلاچ سیستم. این نوع کلاچ های مورد علاقه من است طراحی شده است. کلاچ قلاب سخت و سریع هنگامی که شما ناخن ساسات هنوز آن درگیر به آرامی و با اطمینان اگر شما به سهولت به قدرت به آرامی.

صدا خفه کن در بهمن یک تنظیم لوله که کار خود را می کند اما وجود دارد بهتر است در لوله ها وجود دارد. به خاطر داشته باشید این است که یک سهام کامیون و شما می توانید't باید تمام ارتقاء خارج از جعبه در این قیمت یا حتی در قیمت 5 برابر این قیمت !.

تست درایو

هنگامی که شما خود را جدید بهمن شما را مجبور به شکستن در موتور. به عنوان این است که یک مقاله و یا آموزش در مورد مناسب موتور در شکستن و نگهداری من را نبرند “چگونه به” اما اجازه دهید من فقط می گویند این است. نیترو در موتورهای نوبه خود در دور های بالا و بسیار تنگ تحمل است که باید به “فرسوده”. دستورالعمل آمده است که خود را با بهمن به نامه – اگر شما هیچ چیز دیگری این کار را انجام! شما خواهد شد پاداش با یک دیگر ماندگاری بیشتر قابل اعتماد و قدرت بالاتر تولید موتور. Nuf گفت.

من انجام بسیاری از تست درایو در یکی از دو مکان – های محلی آهنگ یا زیادی باز خاک و زمین چمن. این کامیون که بسیار تهاجمی دنبال شد التماس برای شن! بنابراین من بسته بندی شده تا کامیون جدید من و رهبری را به ساحل که در آن من در بر داشت انواع سطوح به درایو. من سوار پارکینگ آسفالت سست و ماسه از ساحل و سخت بسته بندی شده شن و ماسه در نزدیکی آب و تپه درست کردن این ساحل که من ارائه این فرصت را به گرفتن برخی از هوا بیمار!

با تک سرعت انتقال از بهمن و it's, نور, وزن, بالا رفتن از تپه ها و بانک ها و تپه بود که بدون چالش است. شتاب و دست زدن به عالی بود با 4 چرخ دیسک و اندازه لاستیک و بهمن بود حتی بیشتر سرگرم کننده در هوا.

تعلیق نگه داشته بهمن در تماس با زمین حتی پس از جهش بالا کامیون آیا تمایل به گزاف گویی. کامیون مگس خوبی بیش از حد. زمانی که این کامیون در هوا آن را کاملا با ثبات و قابلیت تنظیم زاویه با ترمز قابل توجه است. من قادر به گرفتن معدن به انجام یک فلیپ فلاپ جلو و زمین در چرخ های آن بر روی فرمان.

دوگانه ترمز بزرگ هستند. آنها واقعا به خوبی کار می کنند و تعریف کامیون. مهم نیست چقدر سخت من اجرا ترمز قوی باقی می ماند. آنها همچنین بسیار مفید در تعادل کامیون در هوا. در برابر آن's نیاز به فشار گاز جهت ضربه زدن به ترمز و کامیون به شما کمک کند تعادل برای صاف 4 تایر فرود. خوب بیشتر از آن زمان به هر حال. من گاهی اوقات از دست علامت, اما آن را به انجام بیشتر با راننده از کامیون. بهمن باعث پریدن بسیار آسان است.

من فرار تار از این کامیون حدود یک هفته و من عمدا بازی خشن با آن است. من در تلاش بود برای شکستن آن, بنابراین من می تواند گزارش فقط چگونه شما می توانید انتظار برای اجرای بهمن. چیزی که من پیدا کردم یک جای تعجب توف کامیون. بدن ضرب دیده شد و من موفق به شکستن یک بدنه کوه پست (رفع سریع). در تمام این یک ارزش بسیار خوبی و خوبی ساخته شده کامیون.

خلاصه

تا آنجا که من می خواهم این کامیون و من ادامه خواهد داد برای خرید و تست دیگر Redcat وسایل نقلیه آن است که بدون آن نقص است.

بهمن می تواند با استفاده از چند چیز کوچک به آن 10! یک مخزن سوخت بزرگتر خواهد بود من اول ارتقا دهید. بهتر تنظیم لوله خواهد بود شماره 2-من ترجیح می دهم قابل تنظیم نوع ارائه تنظیمات برای گشتاور بیشتر و یا بیشتر بالا پایان. در نهایت, من می خواهم به جای سروو فرمان با بالاتر گشتاور دنده فلزی نوع.

جبران لیست من از ارتقاء کمی از نقاط که Redcat کامیون های مورد علاقه من در سراسر پشت حیاط هجوم کامیون. بهمن است, قیمت رقابتی با دیگر کامیون ها در رده خود است. بهمن XTR به عنوان تست شده است قوی و سریع است. آن قابل پیش بینی است و می تواند محور در فقط در مورد هر سطح. نه به ذکر است Redcat بزرگ کارت برنامه در آن موتور و وسایل نقلیه همراه با پشتیبانی از مشتری. من قرار دادن پشتیبانی از مشتری به آزمون با سوالات و محصول کمک کند. من به نام تماس Redcat در مورد یک کارت نگرانی در مورد نامربوط محصول و سرعت حمل جایگزینی بخشی. من شده اند بسیار خوشحال با Redcat's پشتیبانی از مشتری.

افکار نهایی

به طور کلی کیفیت Redcat محصولات و پشتیبانی از مشتری بسیار عالی من با نگه داشتن به آینده را. شما می توانید مطمئن شوید که از یک چیز شما را ببینید بیشتر Redcat نقد و بررسی محصولات از من به عنوان من قصد دارم برای قرار دادن بسیاری از Redcat خودروهای مسابقه ای و برنامه های خود را به آزمون.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *