Splake به سادگی Splaknificent

[ad_1]

این مقاله یکی از یک سری از مقالات در مورد ابتلا به تمام بیست و گونه ماهی قزل آلا در شمال امریکا است. این Splake است متفاوت و منحصر به فرد ماهی است که احتمالا اولین هیبرید قزل آلا تا کنون تولید شده است.

Splake یکی از اولین ارقام است که تربیت شدند در مراکز تکثير میباشند در ایالات متحده و معرفی در سراسر شمال امریکا است. سوابق کمی ابری اما به نظر می رسد که اولین صلیب تهیه شده در سال 1880. ماهی ایجاد شده توسط عبور یک نر ماهی قزل آلا بروک با یک زن دریاچه ماهی قزل آلا. این نام نیز ترکیبی با استفاده از “SP” از ماهی قزل آلای خالدار (نام دیگری برای بروک) و “دریاچه” بخشی از دریاچه ماهی قزل آلا. چندین مراکز تکثير میباشند اقدام به عبور از ایجاد دریاچه ماهی قزل آلا با ماهی قزل آلا بروک برای ایجاد یک Brookinaw اما که ترکیبی موفق نبوده است. هنگامی که شما عبور از دو کاراکتر (هر دو بروک و دریاچه ماهی قزل آلا در چار خانواده) شما یک ماهی با تمام کاراکتر ،

برخی از Splake آیا باید این خطوط شکسته در بالای بدن که مشخصه بروک اما بیشتر نیست. آنها قطعا بیشتر رنگارنگ از سفید خال خال دریاچه ماهی قزل آلا و من در نظر آنها یک ماهی زیبا. Splake انجام برخی از ویژگی های جالب است که منحصر به فرد هستند. یکی از مهمترین یابم به ماهیگیران تفننی است که ترکیبی نمایشگاه فوق العاده نرخ رشد. Splake شده اند شناخته شده برای رسیدن به 18 اینچ در عرض 2 و 1/2 سال از جوجه ریزی. یک ماهی قزل آلا بروک از همان سن خواهد بود در حدود 10 اینچ و یک دریاچه ماهی قزل آلا خواهد بود 16-اینچ است. آنها قادر به بازتولید اما معمولا نه. تنها شناخته شده طبیعی تولید مثل رخ داده در پنج دریاچه ها در الگانکوئین پارک استانی در انتاریو کانادا است.

من برای صید Splake در مین انتاریو و مین. از آنجا که ماهی هیبرید ماهیگیری است فقط به عنوان خوب به عنوان دولت ویدئو برنامه. مین دارای گسترده ترین Splake جوراب برنامه و مدیریت 53 آب در درجه اول برای Splake. ده نفر از این دریاچه در نظر گرفته شده جایزه مدیریت آب. کشورهای دیگر و استانهای کانادا سهام Splake اما تا حدودی کمتر از مقیاس. مین Splake برنامه شده است احاطه شده توسط اختلاف است. برخی از افراد در دولت حمایت کرده اند معرفی این ترکیبی منحصر به فرد.

مین داخلی شیلات و حیات وحش بخش طراحی و توسعه یک مقاله توضیح داد که چرا Splake شد نگردند و از مزایای این برنامه است. سود قابل توجهی بیشتر است به ماهیگیری و کاغذ نشانی از یک کار خوب توضیح مزایای دیگر. یوتا با استفاده از این ارقام در مناطق که در آن وجود دارد حوادث چرخش بیماری های بومی ماهی قزل آلا. ترکیبی که به نظر نمی رسد مستعد ابتلا به این بیماری است. انتاریو با استفاده از هیبرید در دریاچه ها که در آن دشوار است برای ایجاد هر نوع دیگری از ماهی قزل آلا شیلات. Splake به نظر می رسد و هاردی را شکوفا کنند که در آن دیگر ماهی قزل آلا مشکل دارند. من فکر می کنم Splake هستند با شکوه و لذت ماهیگیری برای آنها در هر فرصت. آنها یک ماهی زیبا که مبارزه هست اما معمولا در آب است.

من می خوام این احتیاط در مورد ماهیگیری برای Splake در هر دو کشور کانادا و ایالت مین است. را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید برای ماهی خوب است. بسیاری از Splake آب در هر دو این مناطق گونه های دیگر و در هر دو از آن مکان من را بیشتر smallmouth باس در هنگام ماهیگیری برای Splake. ماهیگیری در ایالت یوتا محدود بود به یک دریاچه است که تا به حال هر دو ببر ماهی قزل آلا و Splake. من عقب تر ببر ماهی قزل آلا از Splake اما در این مورد من واقعا نمی ذهن است.

بزرگتر Splake تمایل به عادات تغذیه شبیه به دریاچه ماهی قزل آلا و ماهی قنات خواران. همه از من ماهیگیری با یک میله پرواز, بنابراین من با استفاده از یک سری از clouser minnows گره خورده است برای منطقه من به ماهیگیری. بسیاری از ماهی قنات تقلید من را شبیه یک رنگین کمان گداخته شدن. که منبع غذایی اصلی برای Splake در مین و کانادا اما کانادا می کند نیز باید sculpin به عنوان یک منبع غذایی. ماهی در ایالت یوتا را کمی متفاوت, رژیم غذایی, اما من ماهی گرفتن در clouser minnows و من تا به حال موفقیت های بیشتر در یوتا با کوچکتر پوره. انتخاب های مورد علاقه من که در منطقه سیاه شد stonefly پوره در یک #10 قلاب.

هر Splake در 5-10 پوند محدوده در نظر گرفته شده است یک جایزه ماهی. رکورد جهانی است 20 پوند 11-هر اونس ماهی است که در انتاریو کانادا است. اکثر سوابق دولت در 10 پوند متغیر است. دو مکان را انتخاب کنم به ماهی برای Splake هستند یوتا و مین و من ماهی در بهار در مین و در اوایل فصل در ایالت یوتا است. این hybrids ترجیح می دهند آب است که کمتر از 60 درجه F., و رفتن به اعماق آب در تابستان. آن است که واقعا دشوار است برای گرفتن آنها را در پرواز میله یا نور مقابله با این زمان از سال است. Splake ماهیگیری در یک دریاچه نشان می دهد و بهتر است با انجام یک لوله اگر شما می خواهید برای گرفتن آنها را بر روی یک میله پرواز. آنها سرگرم کننده و با ارزش تلاش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *