Tanita ترازو – آنها واقعا بهترین در صنعت است ؟

[ad_1]

هنگامی که مقیاس نه مقیاس? زمانی که آنها در حال Tanita مقیاس چرا که آنها خیلی بیش از اندازه صرف وزن بدن است. Tanita است بی چون و چرای رهبر جهان وقتی که می آید به دقت مقیاس های الکترونیکی است. تاسیس در سال 1940 حدود شصت و پنج سال در کسب و کار آنها تسلط بر بازار داخلی با نزدیک به 50% به اشتراک بگذارید. در ژاپن با نام تبدیل به یک کلمه خانواده.

این شرکت بیانیه ماموریت ساده و تک جمله… “Tanita هدف این است که برای کمک به مردم لذت بردن از زندگی سالم.” خود را پیشگام تحولات منجر به کاملا جدید دسته از محصولات به مصرف کننده ارسال معمولی مقیاس وزن راه حشره دار ، معمولی مشترک وزن فلس به آرامی در حال منسوخ شدن.

همه Tanita نظارت بر حمل یک تایید FDA بدین معنی که گذشت به شدت تحمیل آزمون توسط U. S. دولت برای کیفیت و دقت است. شما می توانید مطمئن باشید از دریافت تنها با بالاترین کیفیت محصول از این صنعت پیشرو شرکت. و انتخاب مدل های مختلف و برنامه های کاربردی آنها سرسام آور است.

با استفاده از شواهد پزشکی که لینک های اضافی بدن به مشکلاتی از قبیل دیابت و بیماری های قلبی, این شرکت با اولین body composition analyzer/مقیاس ترکیبی. آن را بدست پذیرش در سراسر جهان پس از معرفی در سال 1992 به فروش می رسد به شدت به اعضای حرفه ای بازار است. دو سال بعد یک صفحه اصلی نسخه توسعه یافته با استفاده از همان فن آوری به عنوان مدل حرفه ای است.

به منظور کمک به تحقق این هدف از بیانیه ماموریت Tanita بهترین وزن مرکز تحقیق و توسعه در سال 1990 تاسیس شد. در اینجا آنها مطالعه ارتباط وزن فرد و خود بودن است. تغذیه و شرایط پزشکی در میان و همچنین تاثیر استرس و فعالیت بدنی در فرد احساس خوب بودن.

همه Tanita نظارت بر حمل یک تایید FDA بدین معنی که گذشت به شدت تحمیل آزمون توسط دولت برای کیفیت و دقت است. شما می توانید مطمئن باشید از دریافت تنها با بالاترین کیفیت محصولات از این صنعت پیشرو شرکت. و انتخاب مدل های مختلف و برنامه های کاربردی سرسام آور است.

اگر شما را انتخاب کنید که شامل چربی بدن اندازه گیری به عنوان بخشی از خود را در نظارت بر سلامت سیستم وجود دارد طیف گسترده ای از گزینه های در دسترس در هر بودجه. هر مدل طراحی شده است با ویژگی های خاصی استفاده می شود که هر فردی نیاز دارد. وجود دارد اندازه گیری درصد چربی بدن, آب درصد ماهیچه و توده استخوان و سوخت و ساز سن. این است که در علاوه بر این به شما گفتن چقدر وزن شما. همه مدل ها را یک بار از حداقل 300 پوند و تمامی واحد ها نیاز به آنها را در حال حمل با باتری.

Tanita دارای یک خط تولید گسترده اعم از پیچیده ترین های الکترونیکی دستگاه های اندازه گیری مورد استفاده توسط پزشکان و متخصصان پزشکی تمام راه را به پایین به یک باتری عمل ترازوی دیجیتال برای کانتر آشپزخانه خود را. و وجود دارد در مورد یک عدد بیانتها و معتنی مدل در میان است. آنها همه ابزار دقیق از کیفیت غیر قابل انعطاف و دقت و هر یک به معنای یک عمر گذشته.

برای کسانی که با وزن بیش از 300 پوند وجود دارد یک مقیاس برای وزن تا 440 پوند است. تاپیک خورشیدی مدل است که هرگز نیاز به باتری است. جیب مقیاس جواهرات ترازو و مواد غذایی مقیاس در همه انواع. و البته پزشکی و ترکیب بدن فلس است. Tanita و مجموعه استاندارد برای دیگران. شما نمی تواند به اشتباه با Tanita فلس است. وجود دارد یک به تناسب هر نیاز. Tanita-که بلیط!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *