Tanita BC554 مرد آهنین شیشه ای ترازوی نقد و بررسی

[ad_1]

این بود که بالای خط مصرف کننده Tanita مقیاس زمانی که من آن را خریدم و من پشیمانی نیست که من انتخاب این مدل است. من مطمئن هستم که من نمی خواهد از آن استفاده کنید به عنوان بسیاری به عنوان زمان می رود اما در حال حاضر من با استفاده از آن 3 بار در روز برای ماه گذشته و توطئه تمام خروجی در یک صفحه گسترده. اجازه می دهد تا نه ضرب و شتم در سراسر بوش. من صادقانه با شما در این مقیاس در سمت گران. اما من می توانم به شما اطمینان دهم که در این مورد شما دریافت آنچه شما برای پرداخت یک محصول با کیفیت. چرا من چنگال برای یک مقیاس شبیه به این ؟ من صرف مقدار زیادی از زمان انجام تحقیقات من و به این نتیجه رسید که این مقیاس به شما می دهد بسیاری از جزئیات است و آن را بسیار آسان برای استفاده. چون من و پژوهش در این مقیاس می دهد بسیاری از جزئیات و فوق العاده آسان برای استفاده. همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید شماره شما می خواهید از یک تا چهار و وزن خود را وارد کنید و قد و سن. اگر شما یک ورزشکار شما می توانید انتخاب ورزشکار تنظیم. این باعث می شود اندازه گیری برای افرادی که کار کردن بیش از ده ساعت در هفته بیشتر دقیق است. اگر شما فرد ورزشی و سپس این مقیاس یک سرمایه گذاری بسیار خوب را.

چگونه می توانم به شما استفاده از این مقیاس می شنوم از شما بپرسم ؟ شما به سادگی فشار دهید شماره شما برای خودتان و سپس شما ایستاده در مقیاس. سپس آن را وزن شما و پس از آن اجرا خواهد شد از طریق تست های دیگر. در آن طول می کشد حدود پنج تا ده ثانیه برای Tanita مرد آهنین به اجرا را از طریق تمام آزمون.

پس از تمام اندازه گیری و سپس آن را به شما می دهد تمام اطلاعات مانند وزن بدن و درصد چربی بدن, درصد آب, توده عضلانی, سن سوخت و ساز بدن و استخوان توده چربی احشایی(این چربی اطراف اندام خود را و روده) و BMR (کالری بدن شما نیاز دارد را به صورت روزانه برای زنده ماندن).

Tanita مرد آهنین در مقیاس یک محصول با کیفیت و شما آن را پشیمانی خواهد شد اگر شما انتخاب می کنید به آن را دریافت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *