Tinfoil Barb

[ad_1]

این Tinfoil barb یک نقره اي بدن با روشن و براق ترازو و زیبا سیاه و سفید و قرمز-نارنجی باله. این Tinfoil barb است گاهی اشتباه با دیگر گونه در آکواریوم تجارت است.

این ماهی فعال است گونه است که ساکن بخش پایین تر از این آکواریوم از پایین و بالا به سطح میانی. اکثر Tinfoil barbs در آکواریوم تجارت وحشی, گیر افتاد, پس از اندازه آنها باعث می شود آنها را دشوار است برای پرورش در اسارت. تعیین جنسیت ماهی نیز سخت است. ورقه نازک قلعی barbs تخم مرغ-پراکند و یک زن می تواند به تولید چندین هزار تخم مرغ در طول یک تخم ریزی.

ورقه نازک قلعی barbs باید تنها نگهداری آکواریوم پاسداران با واقعا بزرگ, آکواریوم, از آن است که یکی از بزرگترین barbs و می تواند رسیدن به طول 36 سانتی متر (14 اینچ). آن را نیز یک مدرسه گونه بنابراین شما باید به اندازه کافی فضا به خانه یک گروه از آنها. یک مدرسه از ورقه نازک قلعی barbs سازمان ملل متحد تهاجمی و می تواند در ترکیب با ماهی از گونه های دیگر به عنوان طولانی به عنوان آن دسته از ماهی ها به عنوان بزرگ به عنوان barbs یا بزرگتر.

این Tinfoil barb تغذیه عمدتا در مواد گیاهی, اما نمی خواهد به نوبه خود پایین گاه به گاه رفتار را در فرم از کرم حشرات سخت پوستان و یا ماهی های کوچک است. نگه داشتن خود را barbs با ماهی های کوچک است بنابراین توصیه می شود از آنجایی که آنها ممکن است به عنوان طعمه. آن سخت است نه به خود خاردار برای غذا خوردن در اسارت. اگر شما مناقصه گیاهان در آکواریوم و یا گیاهان که هنوز ریشه خود را در بستر خود Tinfoil barb ممکن است آنها را بخورند.

ماهی را نیز قدردانی رشته جلبک. بسیاری از آکواریوم پاسداران را انتخاب کنید گیاهان مصنوعی برای خود Tinfoil barb آکواریوم, اما شما می توانید برای گیاهان واقعی اگر شما انتخاب می کنید محکم گونه های گیاهی است که تحمل nibbling. در حالت ایده آل با شروع واقعا ارزان گونه های گیاهی به تست چگونه خاص خود را Tinfoil barbs را درمان گیاهان زندگی می کنند.

این Tinfoil barb از سرچشمه گرمسیری آب در جزیره بورنئو و سوماترا و تایلند و شبه جزیره مالایا و درجه حرارت آب در آکواریوم باید 22-25 ° C (72-77 ° F). پس از آن زندگی به سرعت در حال حرکت رودخانه ها و نهرها در این Tinfoil barb را درک جریان قوی در آکواریوم. ترجیح pH در 6.5-7.0 محدوده و سختی آب نباید بالاتر از 10 درجه از کلی سختی است. اگر شما مراقبت از خود ورقه نازک قلعی barbs و آنها را با ارائه یک محیط مناسب و رژیم غذایی مناسب آنها زندگی می کنند برای 8-10 سال است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *